Nokia C5-00 ile ilgili ?

Sponsorlu Bağlantılar

sweetboyy38

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-00 ile ilgili ?
Merhaba arkadaşlar c5-00 telefonumda usb kablosunu pc taktığımda bütün resimler felan görünüyor ama telefondan açınca gözükmüyor pc den resim müzik atıyom telden gözükmüyor resimler sürekli yatay çıkıyor düzenleyip kaydettikden sonra resim telde değil pc takınca görünüyor virüs mü var bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

theeternal

theeternal

Üye
ben c5-03 kullanıcısıyım banada telefonda böyle müzik attım telefondan gözükmedi pc den gözüktü fakat telefondan göremedim bende telefonun dosya yöneticisini açıp oradan baktım orda gözükyüor sende deneyebilirsin belki olur :D dosya yöneticisinden bakınca oldu bende ordan gözüküyordu

sweetboyy38

Üye
    Konu Sahibi
ordanda denedim yok olmuyor kardeş ya şimdi formatladım telefonu akşam bakıcam olmuşmu bilemiyom :D kablo evde malesef inş. olmuştur yarın yazarım durumu :)

- - - Eklendi - - -

şöyle bişey var normal kamera ile resim çekiyorum ekrana koyuyorum yan çıkıyo düzenle diyorum kaydedince kaydettiğim resim görünmüyo galiba hafıza kartına kayıt ediyo telefona değil bunu düzeltebilirmiyim

sweetboyy38

Üye
    Konu Sahibi
tamam sorunu çözdüm ben hafıza kartındaymış sorun yeni takınca böyle sorun kalmadı iyi forumlar

Üst Alt