Nokia C3 te operatör logosu değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C3 te operatör logosu değiştirme
-Öncelikle photoshop & paint benzeri programlardan 250x50 yakınlarında bir resim oluşturuyoruz. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Arka planın transparan olması görünümün daha güzel gözükmesini sağlayacaktır.

-Daha sonra oluşturduğumuz resmi .png olarak kaydediyoruz ve hafıza kartımıza atıyoruz. örnek:avea.png - İstediğiniz ismi verebilirsiniz.

-TelefonunuzdanBlueLite FTP veya FileExplorer benzeri dosya yöneticilerinden birini açıyoruz. Hafiza kartımıza attığımız "avea.png" dosyasını yeniden adlandır diyeren "avea.oplc" yapıyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.

-Sonraki adımda telefonunuzun kendi tarayıcısına giriyoruz .
(müzik çalar > seçenekler > indirmeler > adrese git)
rtsp:// 'yi siliyoruz. yerine "file:///e:/avea.oplc" yazıyoruz.

-Telefonunuz titreyecektir.Ana ekrana geldiğinizde "operatör logosu alındı" yazacaktır.aç diyerek kaydediyoruz.VE TELEFONU YENİDEN BAŞLATIYORUZ.

NOT:LOGOLARI İNTERNETTEN BULABİLİRSİNİZ.

HereİsJohnny

Üye
gereksiz konu açma aynı konu çoktan açıldı ve o konunun yazılarını aynen kopyalamışsın locked lütfen!

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
alıntı değildir bizzat kendim yaptım. yeni üye olduğum için konuları pek fazla bilmiyorum .

HereİsJohnny

Üye
bütün yazıları bizzat kendin yazdığına emin misin? yazının aynısı eski konularda var

mmt1458

Üye
aynen kardeşim daha 10dk önce okudum belkide yapan arkadaşda alıntı yapmışdı ama :locked: :locked:

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur kardeşim başka siteden alıntı olabilir.ama %90nını ben yazdım.

HereİsJohnny

Üye
aynen kardeşim daha 10dk önce okudum belkide yapan arkadaşda alıntı yapmışdı ama :locked: :locked:

alıntı yapılır ona lafım yok ama eski konudaki önemli kelimeleri arkadaş nasıl oldu da tutturdu anlayamadım basbaya başka bi yerden gördüğünü yazmış kabul etmiyo alıntı olduğunu

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim alıntı olabilir dedim yaa

dj.eric

dj.eric

Üye
    Konu Sahibi
saolasın kardeşim dikkat ederim aynı konu olmamasına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt