Nokia Bubbles v0.11(4) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

ysr1977

Üye
ben arkaplan değiştiremiyorum :vur
Selam,

Bubles de arka planı değiştirmeyi sormuşssun sanırım. Boşlukta balonarın olmadığı bir yere basılı tut. 2 tane seçenek açılacak. Üzerinde mavi ok olana götür. Senin önüne seçebileceğin resimleri gösteriyor. Eğer sen başka resim görünmesini istersen, Uygulamalar>Ofis>Dosya Yöneticisi>Depo Hafızası>Görüntüler>Duvar Kağıtları Klasörünün içine istediğin resimleri kopyala. Daha önce bahsettiğim ekrandan seçme yap. Unutma En az bir tane seçili kalması gerekiyor. Bütün tükleri kaldıramıyorsun. Önce işaretle sonra kaldır.

oructurkay

Üye
bunu x6 ya yükleyebilirmiyim veya buna x6 ya uyarlayacak olan varmı

emincik46

emincik46

Üye
site patlamış!

yavuz_1907

Üye
ilk link bozuk kardeşim yenilermisin?

muratcan1905

Üye
site patladıysa buradan indirebilirsiniz.

freecomm

Üye
son verdiginde patlamış durumda :-)

palaa

Üye
linklerde sorun var

mraz

mraz

Üye
Betalabs tan bu pro geçici olarak kaldırıldı.mayıs ayında yeni düzenleme yapılmış olarak verilecek.

01kubi

01kubi

Üye
yeni bir link verin arkadaşlar lütfen bizde merak ediyoruz

amtcn

Üye
arkadaşlar bu harita ve ışık ayarı seçeneği olan 2. bubble uygulamasını bulabileceğimiz başka bir kaynak yokmu acaba ?

cihatyılmaz

Üye
linkler ölmüşşş

by_mecho

by_mecho

Üye
link çalışmıyor

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
Link Güncellendi.

okin

okin

Üye
site patladıysa buradan indirebilirsiniz.
.................arkadasım arkadaslar nısan sonunda yenı bubbles guncellemesı cıkana kadar hıc bı lınkten hıc bısey ındıremezsınız....bılgınıze....nısan ın son haftasında yenı surum bubbles kullanıma sunulacakl

Dodanli

Üye
yüklemeye çalıştım dosya bozuk dedi ne iş ???

komando04

komando04

Üye
neden çıkmadı daha şu bubbles

arkee

arkee

Üye
n8 im acılmıyor ekran bembeyaz kalıyor sadece küfür etmek istiyorum!!!
mod olacaklar nerde???

arkee

arkee

Üye
gece saat3 ancak acabıldım tum bılgıler gıttı sebebın ben .... modlar kapatsın bu konuyu daha fazla kımsenın canı yanmasın n8 e yuklemesın kımseeee

s3rseri

Üye
yeni bubbles mayısın 2. haftasında çıkacak, daha önce nisanın son haftası demişlerdi, bakalım daha ne kadar erteleyecekler...

zebrakek

Üye
yardım ederseniz sewinirim yükledim olmuyoo|-):evet:teşekkürler acilllll

Üst Alt