Nokia Bubbles v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

mraz

mraz

Üye
    Konu Sahibi
Anna güncellemesinden sonra Qt sorunları sebebiyle yüklense bile çalışmıyor...Yeni Qt yada güncelleme bekleyeceğiz.....

e_smile

Üye
yoo bende çalışıyo hala ama ayarlara giremiodm hala da giremiom :D

hayalet91

hayalet91

Üye
ya bende neden yüklenemiyor diyipte yüklü uygulamalarda gözüküyor bu ne saçmalıktır.

lamii

Üye
anna guncellemesinden sonra benim cihazda hicbir installer calismiyor, instaler dan kastim şu: yukleme esnasinda yuklemenin birkismini internete baglanip indirerek yuklenen uygulamalar. Internete baglaniyor ama indirmiyor ve yukleme tamamlanamadi diyor.. Konuyla ilgili degil ama anna guncellemesinden sonra sgynic te calismiyor, anna beni cihazdan soguttu..
Aynı sorun bende de var ovi den bazı programları indirmiyor,yükleme iptal ediliyor diyerek bitiriyor yüklemeyi, ne Bubble yükleyebildim ne de başka programları, yüklü programlarımda QT installer vardı sildim onu sorun belki ondandır diyecektim benzer sorun herkeste var sanırım.
Bubble kurmak için çok uğraştım ama olmadı bekleyecez umarım çözüm yolu bulunur.

mezoart

mezoart

Üye
Arkadaşlar başta bende yükleyemedim ama uzun uraşlar sonucu bir şekilde çalışıyor uygulama.
Telefona format attım (Ses azaltma+kamera+menü+açma kapama tuşlarını kullanarak.) ve anna güncellemesini yeniden yaptım.
Nokia discussions software update bölümündeki bir konudan QT ile alakalı 3 dosya indirdim.
Sistem araçlarında ki qt kitinin tamamını.
En son batarya ve sim kartı çıkarıp 1 dakika kadar bekleyip yeniden taktım ve daha sonra tel. Dilini ing. Yaparak denedim yüklemeyi.Sonuç olarak başardım :D
Yalnız ing. De yüklemeleri yaptıktan sonra türkçeye geri dönmenizi öneririm.İng. Dil pek stabil çalışmıyor sanırım, bende kasmalar oldu...

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:tşk:

mezoart

mezoart

Üye
Rica ederim, işe yaradıysa ne mutlu bana. :DBu arada europe nokia da (Bahsettiğim discussions software update bölümünün bulunduğu site.) direk bubble programı için verilmiş qt ler var.İng. Yazıyor ama alakalı, özellikle oraya bir göz atın derim arkadaşlar.discussions.europe.nokia.com/t5/Software-Updates/Symbian-Anna-Troubleshooting/td-p/1127953

syildirimmm

Üye
Benim telefonum c6-01 yüklüyorum fakat çalışmıyor ,kısayollara simgesi gelmiyor uygulama yöneticisinde var ama çalışmıyor:ağlarım:

mraz

mraz

Üye
    Konu Sahibi
Ben de en son format attım ve herhangi bir program yada qt yüklemeden telefon dilini ingilizce yaparak bubbles installeri kurdum şuan sorunsuz çalışıyor...

syildirimmm

Üye
teşekkürler güzel program

mfk44

Üye
yüklemey başlıyorum yükleme başlıyor sonra yükleme iptal ediliyor diyor yüklemiyo kaç kere denediysem aynı

İsmail Çolak

Üye
aynı bendede yüklenemedi diyor.

hus.277

Üye
Güncellenmis versiyonda bazı hatalar giderilmiş.Mesela kişi bubblesi ekledikten sonra o kişiyi kaldıramıyorduk bu düzeltilmiş ayrıca analog saat desteği eklenmiş ve ekrana uzun basıldığında ayar bubbles i eklenmiş böylece sadece istediğiniz bubbles ler i ekranda görebilirsiniz. Kurulum için telefondaki eski nokiabubbles i kaldırın( uygulama yöneticisi-yüklü uygulamalara gidin)Telefonu yeniden başlatın yeni sis. dosyasını yükleyin telefonu tekrar yeniden başlatın Not:yükleme sırasında az bir veri için bağlantı gerektirir. Bubbles is a fun and efficient way to take a shortcut to timely or useful things on your phone. Bubbles appears when you press the "Apps" while your device is in sleep mode (instead of the black screen with clock and unlock button). Simply grab a bubble and drag it to one of the available drop points to initiate the corresponding action.Currently there are bubbles available for the following actions:● Unlock the phone● View new messages● View/Respond to missed calls● Control the music player● Control the FM radio● Change profile (profile timing also supported) ● Call/Message your three best friends● Activate the backlight to use as a flashlight● Change the background of the Bubbles screen● NEW Set which bubbles are active● Display when battery needs charging● Display statistics about bubble speed and distance (just for fun)New in this release (26.05.2011):● Smart installer support with official Qt version.● Settings dialog to activate/deactivate bubbles.● Bubble view can be deactivated with menu/power press to return screensaver immediately.● Reduced timeout to bring secondary drop points visible.Compatibility:Nokia Bubbles has been verified on latest S^3 versions with phone models N8-00 and E7-00 and is known to work with Qt version 4.7.3. Incompatibilities with Ovi Store have been fixed.Installation note:1. If you don’t have older version of Nokia Bubbles installed you can jump to step 6)2. Uninstall any previous Bubbles version using following steps:3. Go to Settings -> Application manager -> Installed apps 4. Long-press on Bubblelock (or Nokia Bubbles) from the list and select Uninstall5. Reboot device6. Assure you have network connectionteşekkür

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar S^3 telefon dilinin İngilizce veya Türkçe olması hiç bir şey farkettirmez nasıl yüklendiğini anlatıyorum;

Öncelikle telefonunuzun internet ayarlarını şebeke 1. seçenek olarak ayarlayın çünkü şebeke üzerinden 2 mb kadar bir indirme yapacak.
Menü/Ayarlar/Bağlantı(Kendi Ülkenizde Veri Kullanımı>otomatik)/Hedefler/İnternet/Şebeke(Öncelik1)

Daha sonra program kurmak için sis dosyasını ovisuite veya uygulama yükleyicisi dosyasından başlatın uygulama yüklenirken bazen şebeke kaynaklı hatadan dolayı devam etmeyip sonlandırıyor eğer böyle birşey olursa uygulamar kısmında bubblesinstaller adında bir icon oluşacak bu icona tıklarsanız kalan yüklemeyi devam eder. Yüklendiğini varsayıyorum... şimdi sakın ha hiç bir yerde bubbles iconu (kısayolu) aramayın zira zaten bulamazsınız.

Şimdi uygulamayı başlatalım. Tuş kilitli iken menü tuşuna basıyoruz bu kadar güle güle kullanın.

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
tesekkurler

hasoli66

hasoli66

Üye
Baloncukların içerisindeki menüleri nasıl değiştirebiliyoruz mesela batarya değilde haritayı nasıl koyarız?

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
ben programı yükledim program yüklendi hiç bir hata vermedi ama menu tuşuna bastığımda baloncuklar gelmiyor

hakan_710

hakan_710

Üye
telefonu kapatıp yeniden açıp dener misin bende de öle olmuştu kapatıp açtım şuan sorunsuz çalışıyo ve mükemmel bişiy paylaşan arkadaşa teşekkürler :) ayrıca ovi de sorunsuz vakit kaybetmeden yüklesin herkes ekranı yan çevirdiğinizde saat te dönüyo nokia bu sefer gerçekten güzel bi iş çıkarmış

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Programı kurduktan sonra telefonu kapatıp açın
telefon açıldıktan sonra tuş kilidini kilitleyip menü tuşuna basarsanız baloncukları görürsünüz

Not: bu program bir ekran koruyucu değil tuş kilidi açma programıdır

beratiks

Üye
arkadaşlar bende 5 tzne baloncuk var diğerleri tickli fakat gösükmüyoyrlar ne yapmam lazım

Üst Alt