Nokia Bubbles v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

esatgelmedi

Üye
diğerleri mesaj cevapsız çağrı falan olduğunda ya da müzik çalar açıkken görünür.:oke:

weakness92

Üye
çok eğlenceli bir program teşekkürler

MarkCheck

Üye
Hello everyone! I am trying to prevail in a referral contest for a uncharted reward site. You can win all sorts of surprising prizes. Check it out! Please use my referral link!

kaplan4680

kaplan4680

Üye
normal şekilde indirip yükledim kapattım actım ve çalışyı hiçbir problem kasma vb birşey yok süper birşey

m-rea

Üye
C6-01'e de yükleyebilir miyim?

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
nokia 603 de denedim ovi vs. sorun yok mükemmel bir uygulama. teşekkürler.

edit: uygulamanın bir sorununu buldum. oyun açıkken tuş kilidini kapatıp açınca bubbles ekranı siyah oluyor. ve şans eseri kilid baloncuğunu bulursam açabiliyorum. bulamassam mecbur bataryayı çıkarıp takıyorum.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
c601 sorunsuz çalışıyor ve herhangi bir oyunda tuş kilidi yapınca sorun çıkmıyor çıksada normal tuş kilidi ile açabilirsiniz kilidi

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
c601 sorunsuz çalışıyor ve herhangi bir oyunda tuş kilidi yapınca sorun çıkmıyor çıksada normal tuş kilidi ile açabilirsiniz kilidi

maalesef 603 de normal kilit şansım yok. heralde belleden dolayı benim sorunum.

mdxmdxmd

Üye
c5 03 te çalışırmı arkadaşlar

sonerrap

sonerrap

Üye
nokia 701 kurdum res attım hiç bişey yok ortada :D olumsuz

----------Eklendi @ 11:20:41 ---------- Yazıldı @ 11:14:28 ----------

2.resde calışdı teşekükrler

aslankaplants

aslankaplants

Üye
teşekkürler

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
nokia 701 kurdum res attım hiç bişey yok ortada :D olumsuz

----------Eklendi @ 11:20:41 ---------- Yazıldı @ 11:14:28 ----------

2.resde calışdı teşekükrler

peki hd oyun açıkken tuş kilidini kapayıp açmayı denermisin? ekran kararıyormu ?

sonerrap

sonerrap

Üye
peki hd oyun açıkken tuş kilidini kapayıp açmayı denermisin? ekran kararıyormu ?

tel düz iken ekran kararmıyo ama ekran yan iken yapınca kararıyo + aynı sorun normal teli yan iken tuşları acmaya calışıncada yapıyo

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
tel düz iken ekran kararmıyo ama ekran yan iken yapınca kararıyo + aynı sorun normal teli yan iken tuşları acmaya calışıncada yapıyo

o zaman bir güncelleme çıkartıp sorunları halletmeleri gerekiyor.

nbjoker

Üye
Ben de n8 kullanıyorum menü tuşuna bastıktan 5-7 saniye sonra baloncuk ekranı geliyor, normal değildir sanırım ? bi türlü çözemedim.

vobay

vobay

Üye
tesekkürler

alikaracan

alikaracan

Üye
teşekkürler

ciwan__47

ciwan__47

Üye
eyw..