Nokia:Biz inovasyonu asla durdurmayız:22 Ekim'i kaydedin

• 17 Eylül 2013
  • 1231 Okunma
  • 31 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia resmi twitter hesabından yaptığı duyuruyla sizlere geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz etkinliğin 22 Ekim'e ertelendiği haberimizi doğrulamış oldu.

Nokia'nın bu etkinlikte muhtemelen Lumia1520,bir tablet ve 4.7" civarında bir de Windows Phone cihaz tanıtması bekleniyor.

Yazan: papakudioflu
    komando04 bunu beğendi.
  2. nokia world'mu bu abi 22 ekime ertelenen

3. bakalım hangi cihazlar gelecek 1520 yi beklesem de diğerleri ne göre hareket ederim

4. Biraz daha kompakt cihazlara yönelmeliler artık

5. Haber için çok teşekkürler.

6. Nokia ve inovasyon son zamanlarda yanyana çok abes duruyor. Neyse bakalım bu sefer kaç kutucuk göreceğiz

7. kutucuktan başka bir şey görmeyi umuyorsan uzun bir sure Windows Phone cihazları merak etmene gerek yok demektir:oke:

PureFood bunu beğendi.
  8. İnovasyon dediği değişim mi? Vikipediden baktım ve şu çıkıyor ortaya Nokia şirketi içi dışı değişime gidiyor.

9. Özellik olarak kastettim abi çıkışa gerek yok :oke:

Son düzenleme: 17 Eylül 2013
  10. çıkış değil ki arayuzun interaktif Live tilelar dışında değişmeyeceği kesin.

11. Belki duvar kağıdı gelir :hmmm

Dede bunu beğendi.
  12. Simgeler ve duvar kağıdına dayalı sistemlerde çoğu zaman ekranlardaki simgelerden duvar kağıdını tam olarak görmek mümkün bile değilken, bu duvar kağıdı meselesi neden bu kadar önemli? :hmmm

13. dediğim gibi yakın zamanda imkansız. Belki belli birkaç menu noktasında şeffaf arayuzle arkaplan olabilir ama şu anda ilk büyük değişiklik olarak 3D interaktif Live tile olarak gözüküyor

14. :bilmm3D interaktif live tile nedir ya nasıl bir şeydir ben bunu bilmiyorum

15. Önemli değil abi sadece tahmin :good: Önemli olan bildirim merkezi sanırım

16. Sürekli kendini gunceller kareler döner ekranın canlı old. Hissedersin vb.

OttomaN TigeR ve Dede bunu beğendi.
  17. :D

18. Aslından benim için bildirim merkezinden daha önemli ve elzem olan şey, (bluetooth, wifi, ekran döndürme, nfc, uçak modu vs) ayar kısayollarının gelmesi. Yani tek tıklamada ayarı açıp kapayabilmek.

Bildirimleri zaten şimdilik belli bir merkez şeklinde olmasa da kendi live tilelarında görüyoruz.

Ayar kısayolları, görev yöneticisi, dosya ve klasör yöneticisi, SD karta oyun ve uygulama kurabilme, klavyeye ileri-geri tuşlarının eklenmesi vb şeyler daha önemli sanki < Resmi açmak için tıklayın >

http://www.maxicep.com/forum/konu/windows-phone8-eksik-ve-istekler-anketi.777690/

eyup ensar bunu beğendi.
  19. csH

csH
    win 8.1 de arka plan koydular belki bize de olur ama gerekli değil bence

20. iOS'e bule geldiyse Wp'ye de gelecektir kontrol paneli :evet:

Yüklüyor...
17/11/2018 - 21:09