Nokia:Biz inovasyonu asla durdurmayız:22 Ekim'i kaydedin

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
nokia'mız şimdi neden phablet işine girdi merak ediyorum hiç sormamıştım.. Aslında başarılı satış rakamları yakalayacağı konusunda endişeliyim. Umarım yanılırım.biz inovasyonu asla durdurmayız. guzel olmuş.

Invoke

Invoke

Üye
Simgeler ve duvar kağıdına dayalı sistemlerde çoğu zaman ekranlardaki simgelerden duvar kağıdını tam olarak görmek mümkün bile değilken, bu duvar kağıdı meselesi neden bu kadar önemli? :hmmm

Görmek isteyen görebilir, simgelerini düzgün yerleştirsinler...Bu arada uygulamalar arası geçişlerdeki efekt filan hoş bence windowsphonelarda. Tek sorun market bence, arayüzleri farklı duruyor, hoş bence. Tabi sıkar mı bir süre sonra bilmiyorum, kullanmadığım için.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Sürekli kendini gunceller kareler döner ekranın canlı old. Hissedersin vb.
aslında öyle değil. Microsoft'un yaptığı patent başvurusunda ortaya çıktı. Burada paylaşmıştık görüntülerini falan. İos'daki klasörlere benzer bir şekilde bir Live tile'da birden fazla uygulama atayarak Live tile'ı küp şeklinde kullanabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
aslında öyle değil. Microsoft'un yaptığı patent başvurusunda ortaya çıktı. Burada paylaşmıştık görüntülerini falan. İos'daki klasörlere benzer bir şekilde bir Live tile'da birden fazla uygulama atayarak Live tile'ı küp şeklinde kullanabiliyor.

O.o çok hoş olabilir =)

Türe

Türe

Üye
Ha evet abi görmüştüm senin konuda onu. Güzel düşünülmüş klasör lazım sonuçta

dakamon

dakamon

Üye
Abi o konunun linkini bi paylaşırmısın çok merak ettim o görüntüyü kafamda şekillendi valla :) süper olur :) küp sürekli döner durur ve her küp yüzeyinde içinde uygulamaların ufacık simgeleri görünür dokununca da ekranda ufak bi ekran daha açılır ana menü arkada soluk kalır istediğin uygulamayı seçersin :D süper düşünce valla.

kaltintop

kaltintop

Üye
dakamon

dakamon

Üye
Valla sağolasın :) harbi süper ama benim söylediğim şekilde olsa çok kullanışlı olur :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Canlı kutucuk yerine canlı duvar kağıdı oılsa süper olur

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Telefon ne zaman cıktı ne zaman geldi :(

remzi33

remzi33

Üye
tile'ı döndürmek sıkıntı çıkarır bence. Çünkü uygulama listesi için sola kaydırmak gerekiyor. Donen Live tile olursa ekranda uygulama listesine geçiş sıkıntı olabilir. Bence Bi sorun da arama listesi. Her arama için ayrı ayrı yazıyor isimler. Atıyorum a şahsını beş kez aradıysam listede beş tane a yazıyor. Saçma bence ve düzeltilmesi çok zor olmasa gerek

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
evet cihaz biraz geç geliyor ama dikkat ederseniz dünyada henüz bir kaç ülkede satışta. Avrupada bile bir çok ülkede bu hafta satışa çıkıyor.

Üst Alt