Nokia:Biz inovasyonu asla durdurmayız:22 Ekim'i kaydedin

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia:Biz inovasyonu asla durdurmayız:22 Ekim'i kaydedin

Nokia resmi twitter hesabından yaptığı duyuruyla sizlere geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz etkinliğin 22 Ekim'e ertelendiği haberimizi doğrulamış oldu.

Nokia'nın bu etkinlikte muhtemelen Lumia1520,bir tablet ve 4.7" civarında bir de Windows Phone cihaz tanıtması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: komando04

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nokia world'mu bu abi 22 ekime ertelenen

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bakalım hangi cihazlar gelecek 1520 yi beklesem de diğerleri ne göre hareket ederim

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Biraz daha kompakt cihazlara yönelmeliler artık

blackcemre

Üye
Haber için çok teşekkürler.

Türe

Türe

Üye
Nokia ve inovasyon son zamanlarda yanyana çok abes duruyor. Neyse bakalım bu sefer kaç kutucuk göreceğiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia ve inovasyon son zamanlarda yanyana çok abes duruyor. Neyse bakalım bu sefer kaç kutucuk göreceğiz
kutucuktan başka bir şey görmeyi umuyorsan uzun bir sure Windows Phone cihazları merak etmene gerek yok demektir:oke:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
dakamon

dakamon

Üye
İnovasyon dediği değişim mi? Vikipediden baktım ve şu çıkıyor ortaya Nokia şirketi içi dışı değişime gidiyor.

Türe

Türe

Üye
Son düzenleme:
Türe

Türe

Üye
Belki duvar kağıdı gelir :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Dede
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Simgeler ve duvar kağıdına dayalı sistemlerde çoğu zaman ekranlardaki simgelerden duvar kağıdını tam olarak görmek mümkün bile değilken, bu duvar kağıdı meselesi neden bu kadar önemli? :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
dediğim gibi yakın zamanda imkansız. Belki belli birkaç menu noktasında şeffaf arayuzle arkaplan olabilir ama şu anda ilk büyük değişiklik olarak 3D interaktif Live tile olarak gözüküyor

dakamon

dakamon

Üye
:bilmm3D interaktif live tile nedir ya nasıl bir şeydir ben bunu bilmiyorum

Türe

Türe

Üye
Simgeler ve duvar kağıdına dayalı sistemlerde çoğu zaman ekranlardaki simgelerden duvar kağıdını tam olarak görmek mümkün bile değilken, bu duvar kağıdı meselesi neden bu kadar önemli? :hmmm
Önemli değil abi sadece tahmin :good: Önemli olan bildirim merkezi sanırım

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Dede
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Önemli değil abi sadece tahmin :good: Önemli olan bildirim merkezi sanırım

Aslından benim için bildirim merkezinden daha önemli ve elzem olan şey, (bluetooth, wifi, ekran döndürme, nfc, uçak modu vs) ayar kısayollarının gelmesi. Yani tek tıklamada ayarı açıp kapayabilmek.

Bildirimleri zaten şimdilik belli bir merkez şeklinde olmasa da kendi live tilelarında görüyoruz.

Ayar kısayolları, görev yöneticisi, dosya ve klasör yöneticisi, SD karta oyun ve uygulama kurabilme, klavyeye ileri-geri tuşlarının eklenmesi vb şeyler daha önemli sanki

https://www.maxicep.com/forum/konu/windows-phone8-eksik-ve-istekler-anketi.777690/

• Beğen
Tepkiler: eyup ensar
csH

csH

Üye
win 8.1 de arka plan koydular belki bize de olur ama gerekli değil bence

Türe

Türe

Üye
Aslından benim için bildirim merkezinden daha önemli ve elzem olan şey, (bluetooth, wifi, ekran döndürme, nfc, uçak modu vs) ayar kısayollarının gelmesi. Yani tek tıklamada ayarı açıp kapayabilmek.

Bildirimleri zaten şimdilik belli bir merkez şeklinde olmasa da kendi live tilelarında görüyoruz.

Ayar kısayolları, görev yöneticisi, dosya ve klasör yöneticisi, SD karta oyun ve uygulama kurabilme, klavyeye ileri-geri tuşlarının eklenmesi vb şeyler daha önemli sanki

https://www.maxicep.com/forum/konu/windows-phone8-eksik-ve-istekler-anketi.777690/
iOS'e bule geldiyse Wp'ye de gelecektir kontrol paneli :evet:

Üst Alt