Nokia Belle'nin kasmayan tarayıcısı !!! 8.3.1.1 ''fix''lendi. (8.3.1.4)

Sponsorlu Bağlantılar

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah Haci Bir Ara Atayim Dosyaları Flashla Gömerim Bakalim Düzelme Olacakmi Fp2 701de Donma VS Yokda Touchfacebook.com A Giremiyoruz Eğer Düzelirse İyiydi.Kolay Gele

- - - Eklendi - - -

Atamayan Arkadaşlar İse "RM-774_113.010.150.fpsx" Bu Dosyanin İçine Atsinlar Coreye Atarsanız Cihaz Çökebilir Yada Rofs Dan 2C Yapın Hepsini Flash Atinca Cihaz Çöker Tekrar Atmak Zorunda Kalirsiniz.Tabi Bu 701de Geçerli Sizde Rm Filan Olabilir.

sonucu bekliyorum kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Benim n8 de donma olmaya başladı kaldırdım.bilginize

kullandigin programların ram i sıkıştırmasıyla oluyor kardeşim ara sıra normaldir.

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
kullanan arkadaşlar bilgi verelim :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​sayfalarda ara sıra takılma kasılma oluyor ama asla telefonda donma olmadı.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

Fuad199219

Üye
alinmiyor alinmiyor ..

Fuad199219

Üye
nokia coker ile uda gomuyorum flash atiyorum acilmoyor n8...

Fuad199219

Üye
abi core ye gommusum af edersin.. Yinede acilmayib n8. Kilid nasil kirim?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
sen orjinal yazılıma mi gömdün ? Peki

Fuad199219

Üye
evet orjinal yazilima gomdum.. Kliti kirmak lazim diyorlar nasil kirim kilit?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
nokia cooker le coreyi aç yukarda kilit şekli var ona tıkla tüm hepsini orada yazanları 2C yap sonra kaydet tamamdir bir de içine hackserver dosyasını at hack işlemini yaptınmi? Kardeşim

Fuad199219

Üye
yok abi hec bilmiyorum ki ben.. Hec kullanmamisdim nokia cooker sadece 1kez kulkandim onda da n8 acilmiyordu dead flash atdim sonra

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
bu akşam sana atarım kardeşim core dosyasını

Fuad199219

Üye
abi kirdim her seyi yapdim flashladim n8 acildi amma harflar gecikiyor yazirken donma oluyor

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcı da mi kardeşim ? Donma oluyor Peki eski sistem dosyalarını formatladınmı ben de donma pek olmadı sadece açık uygulamalar olduğu zaman hafif şekilde kasması normaldir.

Fuad199219

Üye
flashladikda eski dosyalar siliniyorda abi... 2-3 acik uygulama oldukda harflar gecikiyor.. Mesela whatsapp,opera gibi uygulamalar acik olurken harf yazirken gecikiyor... Simdi orginal browser kullaniyorum onda da harflar gecikmeye basladi eskide bu hal olmuyordu..

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
flashladikda eski dosyalar siliniyorda abi... 2-3 acik uygulama oldukda harflar gecikiyor.. Mesela whatsapp,opera gibi uygulamalar acik olurken harf yazirken gecikiyor... Simdi orginal browser kullaniyorum onda da harflar gecikmeye basladi eskide bu hal olmuyordu..
Flash dan önce mutlaka format at kardeşim hem hafızaya hem telefona . harf gecikmesi java olduğu için telefon kasıyor . yanlız orjinal browser derken orjinal yazılımdan mı bahsediyorsun ?

Fuad199219

Üye
abi format atarsam E hafizadindaki dosyakarim video,sekil,music siliniyormu? Hec format atmadim ben..abi..1kez calisdim format atmaga alinmamisdi...

- - - Eklendi - - -

abi simdi orginal browser kullaniyorum hec bir deyisiklik yapmadan.oda harflar gecikiyor simdi ((

- - - Eklendi - - -

evet abi orjinal yazilimdaki browserden bahs ediyorum

Üst Alt