Nokia Belle'nin kasmayan tarayıcısı !!! 8.3.1.1 ''fix''lendi. (8.3.1.4)

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
video izlemek için bir sürü program var neyse burada sizin emeğiniz var millete hayırlı olsun :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
denedim hiçbir şekilde donma/ kasma yapmadı..ne kadar bannerlı kımıl kımıl site varsa denedim tık yok..elinize sağlık artık browser sorunu da çözüldü diyebiliriz :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız fakat ben kendi tarayıcısını iyi de olsa kullanmam çünkü kullanışlı değil opera kadar ama mutlaka işine yarayanlar olucaktır ki olmuş da tekrar elinize sağlık bunu yaptığınız gibi fp1 klavyesini fp2 ye yapsanız :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende mertin cfw yi bekliyorum yayınlasında tarayıcıyı test edeyim :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Güncelleme var mı yine :) mert microsoft apps ı düzelt

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Güncelleme var mı yine :) mert microsoft apps ı düzelt

ayın birinde güncelleyecek bu tarayıcıyıda kullanmış ama konu dağılmasın istersen mert'in konusunda devam et cfw ile ilgili sorulara :)

• Beğen
Tepkiler: emre.koc
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Haklısın :) elinize sağlık arkadaşlar :kıskıs:

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
denedim hiçbir şekilde donma/ kasma yapmadı..ne kadar bannerlı kımıl kımıl site varsa denedim tık yok..elinize sağlık artık browser sorunu da çözüldü diyebiliriz :)

rica ederiz kardeşim aynen Öyle güle güle kullan :)

- - - Eklendi - - -

Elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız fakat ben kendi tarayıcısını iyi de olsa kullanmam çünkü kullanışlı değil opera kadar ama mutlaka işine yarayanlar olucaktır ki olmuş da tekrar elinize sağlık bunu yaptığınız gibi fp1 klavyesini fp2 ye yapsanız :)

rica ederiz . Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)

- - - Eklendi - - -

bende mertin cfw yi bekliyorum yayınlasında tarayıcıyı test edeyim :)

denemenizde fayda var tavsiye ederim ustam :)

- - - Eklendi - - -

Haklısın :) elinize sağlık arkadaşlar :kıskıs:
teşekkürler arkadaşım :) güle güle kullan klavye işini de düşüneceğim telefon bulursam .

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Fuad199219

Üye
abi bu core ne bilmiyorum anlatirmisiz? Nasil yapilir bu bi video yuklerimisiz (((.. Ben hicne anlayamiyorum core ne..?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim nokia cooker konusunda var bir üst başlıkta . Şuan video yükleme şansım Yok . Ama programla core.fpsx dosyasını açıp içine atıp kaydetmelisn .

Fuad199219

Üye
abi peki ben belle refreshe symbian belle (111.030.0609)surumundeki gibi musiq calar gibi yapa bilirmiyim? Cunki Belle refreshde musik calarda tokunmatik ekrannan sesi yukseltmek olmuyor ama symbian bellede olurdu..

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
yapabilirsn kardeşim . Yanlız müzik çaların da port edilmesi lazım Aynen böyle . Onun için de uğraşmak gerekir .

Fuad199219

Üye
port ne? Cok ugrasmak gerekiyor? Ben hec bir sey bilmiyorum.. Nasil oyrene bilirim?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
biraz araştırma yapman gerekir . Cfw yapma ile ilgili konuları oku istersen biraz

Fuad199219

Üye
yaxsi abi.. Ben birce browser ve musik calari deyismek istiyorum yapa bilirmisun benim ucun cox tesekkur ederim olurmu abi lutfen

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim sen core dosyanı veya kullandığın dosyaları bana gönder ben sana browseri yaparım ama müzik çalari Şuan için yapamam bu aralar yoğunum . Işlerim bitince onunlada uğraşırm

Fuad199219

Üye
abi ben bilmiyorum ki core nereden bulum... Bende simdi symbian belle eyer browser ve musik calari duzelde bilirsem kecmek isterdim belle refreshe

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben refresh'e geçmeni öneririm dostum..ilk belle'ye göre daha stabil bir yazılım.tek derdin ses açma bölümü olsun boşver :)

Fuad199219

Üye
Abi meselede odurda bende ses acma tuslari calismiyor ((( n8 buna gore musik calardan istifade edirem

- - - Eklendi - - -

abi hansi core dosyasini acib kaydedim hic birsey anlayamiyorum (9

- - - Eklendi - - -

abi bana resmi belle refresh turkey dili olan phonex icin faillarin linkin verirmisiz? birde bu browser linkin ve symbian belledeki musik calari core ye atib hepsin verirmisiz? basqa hec birsey sadece bular..

- - - Eklendi - - -

cvw istemiyorum sadece resmi olsun..birce browseri bunu yapin coreye atib birde symbian belledeki music calar

Üst Alt