Nokia Belle'nin kasmayan tarayıcısı !!! 8.3.1.1 ''fix''lendi. (8.3.1.4)

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
kardesim yogun bu aralar kendin yap yada cww kullan

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
Abi meselede odurda bende ses acma tuslari calismiyor ((( n8 buna gore musik calardan istifade edirem

- - - Eklendi - - -

abi hansi core dosyasini acib kaydedim hic birsey anlayamiyorum (9

- - - Eklendi - - -

abi bana resmi belle refresh turkey dili olan phonex icin faillarin linkin verirmisiz? birde bu browser linkin ve symbian belledeki musik calari core ye atib hepsin verirmisiz? basqa hec birsey sadece bular..

- - - Eklendi - - -

cvw istemiyorum sadece resmi olsun..birce browseri bunu yapin coreye atib birde symbian belledeki music calar

Şuan için müzik çalar olmaz kardeşim benim . Ama orjinal belle ye atabilirim kismetse yarın

- - - Eklendi - - -

kardesim yogun bu aralar kendin yap yada cww kullan

Aynen çok yoğunum .

Fuad199219

Üye
abi music calarla birlikde orjinal belleye ne vaxta ata bilirsin?

Fuad199219

Üye
Belle refresh turkey dili dg n8 ucun faillari flashlamak ucun nereden bulum? Navifrimde bi suru sey var anlamadim 16Gb fail var )

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
16 gb i indirmen gerekmez kardeşim

Fuad199219

Üye
O kadar fail var ben hansin yukleyim bilmiyorum.sizde yokmu orjinal belle refreshin turkey dili paketi olan? Linki yokmu yuklemeye?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
en kısa zaman da atacağım kardeşim

Fuad199219

Üye
abi buldum prosda nokia cooker ile bu faili atarken hata aliyorum

ByRedox

ByRedox

Üye
c6 01 2 kere dondu bugün flasyalı 3.gün süper telefonun bayagı iyi oldu...

Fuad199219

Üye
alinmiyor bende ((

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
gerçekten mükemmel bi haber. Çok teşekkürler emeğinizi nokia görsünde utansın. Teşekkürler...

manolyam63

manolyam63

Üye
bende sonuc vermedı nokia 701

Fuad199219

Üye
emre.koc nereden secim abi?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten mükemmel bi haber. Çok teşekkürler emeğinizi nokia görsünde utansın. Teşekkürler...

rica ederiz kardeşim . Aynen Öyle :)

- - - Eklendi - - -

bende sonuc vermedı nokia 701

nokia 701 coreye atıp yazılım sıfırla ile flash yaptınız mi ? Fp 2 için denemedim . Siz yine bir deneyin sonucu yazarım başlığa şimdiden teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

emre.koc nereden secim abi?

buyur kardeşim orjinal refresh linkleri burada www.maxicep.com/s-3-orjinal-fw-bolumu/n8-rm-596-orijinal-belle-refresh-tumu-no-rapid-direk-indirme-604688.html

Fuad199219

Üye
abi verdiyiniz linkde product cod failed yaziliyor.flashlanmiyor.phonex gormur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyvallah Haci Bir Ara Atayim Dosyaları Flashla Gömerim Bakalim Düzelme Olacakmi Fp2 701de Donma VS Yokda Touchfacebook.com A Giremiyoruz Eğer Düzelirse İyiydi.Kolay Gele

- - - Eklendi - - -

Atamayan Arkadaşlar İse "RM-774_113.010.1506_U01.01_79u.uda.fpsx" Bu Dosyanin İçine Atsinlar Coreye Atarsanız Cihaz Çökebilir Yada Rofs Dan 2C Yapın Hepsini Flash Atinca Cihaz Çöker Tekrar Atmak Zorunda Kalirsiniz.Tabi Bu 701de Geçerli Sizde RmXXX_111_XXX_XX Filan Olabilir.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim n8 de donma olmaya başladı kaldırdım.bilginize

Üst Alt