Nokia Belle'nin kasmayan tarayıcısı !!! 8.3.1.1 ''fix''lendi. (8.3.1.4)

Sponsorlu Bağlantılar

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
abi format atarsam E hafizadindaki dosyakarim video,sekil,music siliniyormu? Hec format atmadim ben..abi..1kez calisdim format atmaga alinmamisdi...

- - - Eklendi - - -

abi simdi orginal browser kullaniyorum hec bir deyisiklik yapmadan.oda harflar gecikiyor simdi ((

- - - Eklendi - - -

evet abi orjinal yazilimdaki browserden bahs ediyorum

Evet kardeşim formatta e hafıza silinir önce yedek al . Tam yapılmamış galiba Senin yaptığın kardeşim . K. Bakma olurmu işlerim yoğun coreyi atamadım

Fuad199219

Üye
yaxsi abi format atarim... Yedek almisim f hafizaya foto,sekil,videolarmi. Simdi f hafizasini cixarib formatlayacam

Fuad199219

Üye
yok abi format atdim.. E hafizasi silinmedi kendim E hafizasinda formatladi,..yene deyisiklik olmadi..harflar donuyor yazirken ((

- - - Eklendi - - -

yok abi duzeldi sonunda tesekkur. Super. Harflar gecikmiyor browser donma yok bakalim irelileyen gunlerde donma olacakmi

- - - Eklendi - - -

yok abi 1saat 35deqiqe kullandim sonunda browser dondu ((

- - - Eklendi - - -

yine dondu abi.. Donuyor browser hec yardimi olmadi.belke bir kezde flashlayim?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim e hafızan silinmediyse bu format işini yapamıyorsun . Formatta siliniyor . Sw reset ile at flashı

Fuad199219

Üye
nasil yapiyim format? Camera,menu,ses azaldan tuslarin basili tutub yandirmaliyamda teli

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
*#7370# böyle at kardeşim

Fuad199219

Üye
yok abi kullaniyorum formata gerek yok iyi browser normal.donma olmuyor bazan oluyor eskisi gibi donma yok..

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
sevindim kardeşim :)

Fuad199219

Üye
tsk abi..ama bazan donma oluyor sizde de olur bazan donma?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
bazen donma olması normal kardeşim . Girdiğin sitelerin ön belleği yüksek olunca normaldir .

Fuad199219

Üye
oki facebookda donuyor bazan..yazi yazirken

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
normaldir kardeşim ram yüksek olsa keşke şunlarda

Fuad199219

Üye
keske abi

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim

Fuad199219

Üye
abi cok cok tesekkur. Sorun yox super calisiyor cok suratli calisiyor kasma,,harf gedikme sorunu yok super..

askisla56

Üye
ben nokia cooker kullanmayı bilmiyorum core dosyasını bulamadım bi yardım lütfen:)

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
abi cok cok tesekkur. Sorun yox super calisiyor cok suratli calisiyor kasma,,harf gedikme sorunu yok super..

rica ederim kardeşim güle güle kullan :)

- - - Eklendi - - -

ben nokia cooker kullanmayı bilmiyorum core dosyasını bulamadım bi yardım lütfen:)

bir üst konuda anlatım mevcut kardeşim . Yazılım dosyaları arasında core dosyası var onu nokia cooker ile açıp . Içine attıktan sonra kaydedip çıkıyoruz sonra . Phonenix ile flash atıyoruz . Bu kadar . Bu arada yazılımın orjinal yazılım dosyalarıysa . Core kilit kırman lazım onu da forumda bulabilirsin kardeşim

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bugün maraton.com da haber okurken dondu.bataryayı çıkartmak zorunda kaldım.ama ondan öncesinde sorun yoktu..artı telefonum tarayıcıda ilk defa dondu :)

emreli01

emreli01

Üye
bugün maraton.com da haber okurken dondu.bataryayı çıkartmak zorunda kaldım.ama ondan öncesinde sorun yoktu..artı telefonum tarayıcıda ilk defa dondu :)

Bu gün,ellenmis tarayıcı ile mi ?? Ve yükleyen arkadaşlara soruyorum donma oluyormu yani bataryayı çıkartma, derecesinde :-D ????

Üst Alt