Nokia Belle Tuş Kilidi (Güncellendi 10.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

Thief

Üye
Hocam bunu cfw gömsek olmazmı.Programın iconu menude gözükmücek.Kendi teli her yeniden başlatmamızda çalışsın :)
Turkcell , Vodafone ve Avea olarak Topbar.png tasarlarız hangi hattı kullanıyorsa kişi o modu kendi editler.Ama işte biri modları yaparak paylaşcak :):)
Hocam ilk dediğin zaten ayarlarda var biraz kurcalarsanız.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Hocam bunu cfw gömsek olmazmı.Programın iconu menude gözükmücek.Kendi teli her yeniden başlatmamızda çalışsın :)
Turkcell , Vodafone ve Avea olarak Topbar.png tasarlarız hangi hattı kullanıyorsa kişi o modu kendi editler.Ama işte biri modları yaparak paylaşcak :):)

ben gömdüm ama tuş açma yeri kalkıyor saat ortaya geliyor nereye tıklarsan tıkla açılıyor :aha:

SLH.55

SLH.55

Üye
Ben cfw menusunde kendi iconun kaybolmasını istiyorum,ana ekrandaki kilitden bahsetmiyorum.Yani sanki orjinalmış gibi ;)
Birde tema efektini yiyor yani bazen bozuyor.

Thief

Üye
Ben cfw menusunde kendi iconun kaybolmasını istiyorum,ana ekrandaki kilitden bahsetmiyorum.Yani sanki orjinalmış gibi ;)
Hmm ben yanlış anlamışım pardon, aynen tema efektini yiyor kasmalar yaratıyor.

SLH.55

SLH.55

Üye
Peki normal c5 tuş kilidi modunu böyle tasarlıyamayızmı dosyalarla oynasak.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye

sen ekrandaki kilitten bahsetmiyorsun ama sis contest bahsediyor :kop:kaldırıyor yani :yuru

SLH.55

SLH.55

Üye
Anladım :):)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

:rica:

- - - Eklendi - - -

Kolay İŞ Sis content ile yap

- - - Eklendi - - -

ben gömdüm ama tuş açma yeri kalkıyor saat ortaya geliyor nereye tıklarsan tıkla açılıyor :aha:

Bİlmiyorum HİÇ Gömmedim

- - - Eklendi - - -

Tweaks ile gizlersin Menüde

- - - Eklendi - - -

Peki normal c5 tuş kilidi modunu böyle tasarlıyamayızmı dosyalarla oynasak.

Daha YApılmadı

Thief

Üye
@bycatre Kasma olayına bi çözüm varmıdır hocam ?

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Bİlmiyorum BEn TEma Efekti Kullanmıyorum Sorun Olmuyor :oke:

burakicyar

Üye
Teşşekürler, gerçekten de mükemmel :) Eline sağlık.

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
vay be süpermiş :D

xanax84

xanax84

Üye
sağol kardeşim

cyngus06

Üye
bende sol en ustte operator ısmı yazmıyor. TELE2RU yazıo neden acaba

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
hattım avea ama vodafone yazıyor onu çözseniz mükemmel olacak ...

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Şeffaf oluyor mu ?

Üst Alt