Nokia Belle Tuş Kilidi (Güncellendi 10.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
sorunlu yeri ss atın :)

Atacan-

Atacan-

Üye
Ss almaya gerek yok gördüklerim,
Ayarlar kısmı tam Türkçe değil. (Tam Türkçe yazdığın için söylüyorum)
Hatta 2 ayar kısmı Hiç Türkçe değil..
Menüde iconu Puzzle işareti olarak çıkıyor.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Ss almaya gerek yok gördüklerim,
Ayarlar kısmı tam Türkçe değil. (Tam Türkçe yazdığın için söylüyorum)
Hatta 2 ayar kısmı Hiç Türkçe değil..
Menüde iconu Puzzle işareti olarak çıkıyor.
ikon konusunda haklısın 2 yeride gördüm ama ayarlarda neresi olmamış anlamadım :bilmm

Atacan-

Atacan-

Üye
Tüm ayarlar yerini dolaş sağlı sollu block halinde görüceksin..Sonlara doğru hepsi ingilizce Son blocklara bak ayarlarda..
Kaldırdım programı..İsim olarak belirtemiyeceğim şuan..
Ama hala bende Türkçe diyorsan Tekrar yükleyip Dönerim sana :D

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Metalci Melek Sen Free Yi Türkçeleştirmişsin

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Metalci Melek Sen Free Yi Türkçeleştirmişsin
haa o zaman dosyalar karıştı pardon :D bendekini atmamışın özür dilerim

- - - Eklendi - - -

Tüm ayarlar yerini dolaş sağlı sollu block halinde görüceksin..Sonlara doğru hepsi ingilizce Son blocklara bak ayarlarda..
Kaldırdım programı..İsim olarak belirtemiyeceğim şuan..
Ama hala bende Türkçe diyorsan Tekrar yükleyip Dönerim sana :D
dönmene gerek yok sorunu bulduk :D

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Sen Buraya At Metalci Ben Konuya Öncekini Ekledim

Thief

Üye
Hocam program çok güzel fakat yükledikten sonra tema efektleri kasmaya başladı birde kilit ekranında sol üstte hattım turkcell olmasına rağmen vodafone yazıyor bunu çözümü varmıdır ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Hocam program çok güzel fakat yükledikten sonra tema efektleri kasmaya başladı birde kilit ekranında sol üstte hattım turkcell olmasına rağmen vodafone yazıyor bunu çözümü varmıdır ?

programın kendisi vodafone ile png formatında ayarlanmış o yüzden operatörünüzü görmüyor. ancak ben kendiminkini düzenlemiştim avea kullanıyorum şuan yapamam ama mesaj atarsan yaparım turkcell formatında

Thief

Üye
programın kendisi vodafone ile png formatında ayarlanmış o yüzden operatörünüzü görmüyor. ancak ben kendiminkini düzenlemiştim avea kullanıyorum şuan yapamam ama mesaj atarsan yaparım turkcell formatında
Png'yi editleyip yapıcaksanız bende yaparım başka bir yolu yok ise.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Png'yi editleyip yapıcaksanız bende yaparım başka bir yolu yok ise.

evet sadece düzenlemek gerekiyor paintde oluyor. öncelikle .sis'i parçala data/MyKeyLock/Themes/Default.zip 'i winrar ile bir dosyada aç statusbar/topbar ' ı açıp düzenle kaydet ziple geri. E/data/Mykeylock/Themes içine at programın themes bölümünden girip hafıza kartını seç uygula tamamdır :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

Thief

Üye
evet sadece düzenlemek gerekiyor paintde oluyor. öncelikle .sis'i parçala data/MyKeyLock/Themes/Default.zip 'i winrar ile bir dosyada aç statusbar/topbar ' ı açıp düzenle kaydet ziple geri. E/data/Mykeylock/Themes içine at programın themes bölümünden girip hafıza kartını seç uygula tamamdır :oke:
Yazı tipi hangisi bulamadım :D

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

Ben VOdafone Olduğum İÇin Öyle İstersen C/data/mykeylock/themes/default zipi aç status bar klasöründeki topbar.png yi editle

- - - Eklendi - - -

Yazı Tİpi Series 60 Hakanguvenin 26.06.2012 yazılımının fontu

Thief

Üye

Ben VOdafone Olduğum İÇin Öyle İstersen C/data/mykeylock/themes/default zipi aç status bar klasöründeki topbar.png yi editle

- - - Eklendi - - -

Yazı Tİpi Series 60 Hakanguvenin 26.06.2012 yazılımının fontu
Eyvallah sağol :)

SLH.55

SLH.55

Üye
Hocam bunu cfw gömsek olmazmı.Programın iconu menude gözükmücek.Kendi teli her yeniden başlatmamızda çalışsın :)
Turkcell , Vodafone ve Avea olarak Topbar.png tasarlarız hangi hattı kullanıyorsa kişi o modu kendi editler.Ama işte biri modları yaparak paylaşcak :):)

Üst Alt