Belle Refresh Uyumlu CFW Modları Güncellendi [20.09.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Bu modlar size faydalı oldu mu?

• EVET.

Kullanılan: 23 85.2%
  • HAYIR.

Kullanılan: 4 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    27
bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
yeni modlar geldi arkadaşlar.....

MoLeCK

Üye
arkadaş güç butonu simgeleri ve yeniden başlat modu 0 yazılıma gömdüm ,sadece core kilidini kırdım o kadar ...bu arada içinde yazdığı gibi simgeleri rofs2 yeniden başlatıda coreye attım...telefonu açtım sorun yok fakat müzik çalarda sesi kısıp açınca cızırtılar var,modlu yazılıma aynı şekilde gömdüm bu seferde telefon sesi kısıp açınca res atıyor...yok mu bunun çözümü bir ben mi alıyorum bu hatayı yahu,walla şaştım kaldım bu işe bu mod yüzünden telefondan soğudum yemin ediyorum....

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş güç butonu simgeleri ve yeniden başlat modu 0 yazılıma gömdüm ,sadece core kilidini kırdım o kadar ...bu arada içinde yazdığı gibi simgeleri rofs2 yeniden başlatıda coreye attım...telefonu açtım sorun yok fakat müzik çalarda sesi kısıp açınca cızırtılar var,modlu yazılıma aynı şekilde gömdüm bu seferde telefon sesi kısıp açınca res atıyor...yok mu bunun çözümü bir ben mi alıyorum bu hatayı yahu,walla şaştım kaldım bu işe bu mod yüzünden telefondan soğudum yemin ediyorum....

Arkadaşaım mutlaka çakışan bir mod vardır. Modları tek tek denemek en doğrusu bu konumda.

tarxhn

tarxhn

Üye
saolsın

• Beğen
Tepkiler: bjkmert45
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
çooook teekkür ederim kardeşim güncellemen çok faydalı oldu.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum tercih isimleri modunda sıkıntı var haberin olsun yaktın beni geceden beri sorunu bulmaya çalışıyorum sonunda buldum sanırım içindeki font dosyalarından kaynaklanıyor atmayınca çalışmıyor zaten başka simgeler çıkıyor onu düzenle ya da kaldır sorun olmasın :)

bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi
dostum tercih isimleri modunda sıkıntı var haberin olsun yaktın beni geceden beri sorunu bulmaya çalışıyorum sonunda buldum sanırım içindeki font dosyalarından kaynaklanıyor atmayınca çalışmıyor zaten başka simgeler çıkıyor onu düzenle ya da kaldır sorun olmasın :)

Valla dostum kendi CFW lerimde de bunu kullanıyorum bi sorun yok bende. Acaba başka bir nedeni olabilir mi? :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Valla dostum kendi CFW lerimde de bunu kullanıyorum bi sorun yok bende. Acaba başka bir nedeni olabilir mi? :hmmm

yok dostum kesinlikle onda güncellemeye ekledim tamamen yolları düzgün attım kaç kere denedim olmuyor herhangi bir sorun yok çalışıyor ama kulaklıkta müzik dinlerken ses açtığın zaman resetliyor modu çıkarınca sorun yok 2-3 kere denedim o mod üzerinde diğer modları tek tek ekledim güncellemedeki sıkıntı yok bunu ekleyince yapıyor çıkarınca düzeliyor

• Beğen
bjkmert45

bjkmert45

Üye
    Konu Sahibi

yok dostum kesinlikle onda güncellemeye ekledim tamamen yolları düzgün attım kaç kere denedim olmuyor herhangi bir sorun yok çalışıyor ama kulaklıkta müzik dinlerken ses açtığın zaman resetliyor modu çıkarınca sorun yok 2-3 kere denedim o mod üzerinde diğer modları tek tek ekledim güncellemedeki sıkıntı yok bunu ekleyince yapıyor çıkarınca düzeliyor

Tamam dostum bilgi için teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tamam dostum bilgi için teşekkür ederim. :)

rica ederim deli oldum ya güncellemeye müzik çalar mini widgeti, müzik çalar şeffaf ve müzik çalar ekran koruyucu ekledim hepsini denedim çıkardım yine müzik çalarla ilgili sıkıntı var anlamadım gitti müzik çalarda sorun olduğu için müzik çalar ile ilgili eklediğim modlardan kaynaklanır sandım en beklediğim yerden çıktı profil isimlerinden baya uğraştırdı ama hallettim sonunda :)

• Beğen
amficci

amficci

Üye
çok teşekkürler elinize sağlık

• Beğen
ozgecen

ozgecen

Üye
teşekkürler

• Beğen
pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eyvallah

• Beğen
u_cosar

u_cosar

Üye
Teşekkürler

• Beğen
amficci

amficci

Üye
elinize sağlık

• Beğen

teomania

Üye
c7 ye refresh yükledim kendi sitesinden ama dil seçeneklerinde türkçe yok bende de ingilizce yok nasıl türkçe kullanıma geçebilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt