Nokia Belle S Android Pack Boot Screen - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

striker55

Üye
yüklenmeme ramen çalıştıramadım herhangibir değişiklik olmadı

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
telefon hacklimi

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
ne zaman format atıp mod falan kalmasa güzel bişey bulurum :(

• Beğen
Tepkiler: onursan
toprak00

toprak00

Üye
ben yükledim ana herhangi bi şey değişmedi

hüsmendayı

Üye
:)

• Beğen

Trollcake

Üye
Yüklenemiyor bu yerleşik bileşen hatası veriyor nasıl düzelebilir?Ben yerleşik bileşen hatasını çözdüm ama şimdide dosya bozuk diyor

toprak00

toprak00

Üye
Yüklenemiyor bu yerleşik bileşen hatası veriyor nasıl düzelebilir?Ben yerleşik bileşen hatasını çözdüm ama şimdide dosya bozuk diyor
öyle bu mod lazım gerekli açıklamayi linkte verilmiş
Yerleşik Bileşen Hatası Çözümü - Asigsasi - MaxiCep

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Abi çok yavaş bu, tekrar tekrar yüklüyorum ama yine de yavaş. Ne yapmalıyım?

problade187

problade187

Üye
symbian belle fp2 kullanıyorum sadece hackli nasıl yuklemeliyim bi yardım etseniz

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Yardım edecek biri yok mu yaa animasyon çok yavaş bende nasıl hızlandırabilirim?

onurhanerk

onurhanerk

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edecek biri yok mu yaa animasyon çok yavaş bende nasıl hızlandırabilirim?
Telefondan kaynaklanıyor olabilir. Bende gayet stabil çalışıyor olabilir. Açılışta çok prgram çalışıyorsa bazı telefonlarda oluyor. Açılışta çalışan programları deactive edip tekrar dener misin bi? Sorun düzelmez ise sisconnect ile açıp görüntüyü bir gif hızlandırıcı ile hızlandırıp tekrar kapayabilirsin.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Formattan hemen sonra denedim. Açık uygulama yoktu. O zaman .gif hızlandırıcıyı denerim olmazsa mesaj atarım.

• Beğen

Üst Alt