Nokia Belle FP2 (113.010.150x) Yeniden Çıktı! [603, 700, 701 ve 808 PureView]

Sponsorlu Bağlantılar

BaySerkan

BaySerkan

Üye
ilk izlenim pin kodu ekranı farklı sayılar kocaman ekranı kaplıyor nerde ise en alttaki menü tuşunun olduğu yerin ve dijital saatin rengi değişmiş gri olmuş ve alt kısım şeffaf arama ikonuda eklenmiş buraya tuş aç yok onunyerine ekranı N9 daki gibi sağa sola kaydırarak tuş kilidi açılıyor ekran koruyucu büyük saat dahada büyük olmuş ve qwerty klavye çok daha iyi olmuş ...kurcaladıkca yenilikleri yazacağım

uurbyrkdr

Üye
türkçe değil demi?

BaySerkan

BaySerkan

Üye

uurbyrkdr

Üye
ohoo hemen indiriyorum teşekkürler :)

doctorrr

doctorrr

Üye
ilk izlenim pin kodu ekranı farklı sayılar kocaman ekranı kaplıyor nerde ise en alttaki menü tuşunun olduğu yerin ve dijital saatin rengi değişmiş gri olmuş ve alt kısım şeffaf arama ikonuda eklenmiş buraya tuş aç yok onunyerine ekranı N9 daki gibi sağa sola kaydırarak tuş kilidi açılıyor ekran koruyucu büyük saat dahada büyük olmuş ve qwerty klavye çok daha iyi olmuş ...kurcaladıkca yenilikleri yazacağım
şey ya tarayıcı multitasking müzik çalar qt menu widget lar... nasıl :naughty:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

resim koy :aha:

doctorrr

doctorrr

Üye
flash atıcaktım atmıyorum modderlar hadi yahu :(

uurbyrkdr

Üye
acaba batarya tüketimi nasıl :D

kelooo

Üye
hd (1080p)desteğide gelirmi acaba 603,700 ve 701e

BaySerkan

BaySerkan

Üye

Şu an fotoğraf koyamam ilk sayfada var birde Youtube videosu düşmüş izleyin
[video=youtube;7JvpPmGRczg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7JvpPmGRczg[/video]

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
gerçekten çok güzel sabırsızlikla bekliyorum :) :eller:

uurbyrkdr

Üye
İndirdim bende yüklüyorum şimdi teşekkürler :op:

blackcemre

Üye
qt tabanlı klavye olursa niye modlanmıyor 1. Nesillere peki bun ları nokia cooker ile e7 ye nasıl eklerim

MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
N8 e Çıkmazmı :ağlarım:

fLuke!

fLuke!

Üye
[video=youtube;fszlDIl483o]http://www.youtube.com/watch?v=fszlDIl483o&feature=player_embedded[/video]

doctorrr

doctorrr

Üye
dis iz emeyzink may meeen :sirit:

Üst Alt