Haber NOKİA ANDROİD'E dönüş yapacaklar buraya...

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Ms den ders alıp açılışa gerekli özeni göstereceklerine inanıyorum bnce ilk seri bomba gibi gelir sonra yine aynı taktiğe döner sat eskit yenisini aldır
tüm firmalar yapmıyor mu zaten
bence yeni modelleri pek boş çıkarmamalı o zaman karşısına pek rakip çıkamaz

acarenes

Üye
nokia androidle inş güzel bir çıkış yakalar

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
nokia classics..

m542tf

m542tf

Üye
ben de bu aralar telefon bakıyorum. Nokia ne tanıtacak merak ediyorum açıkcası çok bir beklentim yok ama. ince eleyip sık dokuyarak bir telefon alacağım. mümkün olduğunca uzun ömürlü olması gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: savaza
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
ben de bu aralar telefon bakıyorum. Nokia ne tanıtacak merak ediyorum açıkcası çok bir beklentim yok ama. ince eleyip sık dokuyarak bir telefon alacağım. mümkün olduğunca uzun ömürlü olması gerekiyor.
Nokia bence gayet iyi olacak ama ülkrmize ne zaman gelir bilinmez...

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
cihazları küresel çapta satışa çıkartacak bizdeki dağıtım firmalarıylada anlaştı yani gelir bize de
şu samsung quallcomma karışmasaydı mwcde üst düzey cihaz çıkartacaktı ama alt seviye ve modernize edilmiş 3310la idare edecekler.
umarım quallcomm seneye kendi işini kendi görür geçen sene mwcnin şampiyonu iken bu sene samsunga çalışıyor.

• Beğen
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
cihazları küresel çapta satışa çıkartacak bizdeki dağıtım firmalarıylada anlaştı yani gelir bize de
şu samsung quallcomma karışmasaydı mwcde üst düzey cihaz çıkartacaktı ama alt seviye ve modernize edilmiş 3310la idare edecekler.
umarım quallcomm seneye kendi işini kendi görür geçen sene mwcnin şampiyonu iken bu sene samsunga çalışıyor.
Ya fiyat performans ürünü olaun yine tutulur

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi

yeni nesil 3310 buymuş 2 mp kamera -led flash- hafıza kartı takılabilme max32 gb-sybian 30 işletim sistemi

sizce nasıl?

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

yeni nesil 3310 buymuş 2 mp kamera -led flash- hafıza kartı takılabilme max32 gb-sybian 30 işletim sistemi

sizce nasıl?

5 mp kamera koysalar iyi olurdu.

• Beğen
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
By_Casparov

By_Casparov

Üye
Yedek telefon olarak iyi hem bilirsin nokia nın 2 si 5 mp bedeldir

carl zeiss sağolsun:)

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
legendary skin olarak orjinal 3310 renklerini eklemeyi unutmuşlar
ayrıca yılan oyununun orjinal versiyonunu da eklemelerini isterdim
Nokia 3 ve 5 te tanıtıldı ayrıca 6 nın global versiyonu da var
8de yolda hadi hayırlısı :D

• Beğen
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Nokia'nın girişi basit oldu iddiasız çıktı biraz. Şuan galaxy s8i bekliyorum kafamda o var eğer nokia sağlam telefonlar çıkartırsa daha sonraki telefonum kesinlikle Nokia olur.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Sirf nokia yazisi icin bile alabilirim be ne anilarim var nokia da [emoji3]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Cadillac34

Üye
Benim de Ericsson anılarım var. :D Ericsson markasını Sony'den alsa da Nokia gibi kendi başına telefon çıkartsa keşke.

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Nokia'nın girişi basit oldu iddiasız çıktı biraz. Şuan galaxy s8i bekliyorum kafamda o var eğer nokia sağlam telefonlar çıkartırsa daha sonraki telefonum kesinlikle Nokia olur.
Nokianın iddialı giriş yapamamasının ana nedeni samsung zaten
sd835in üretiminde pay sahibi ya quallcommun tasmasını aldı adeta
s8 çıkana kadar sd835li telefon beklemeyin
Nokia samsung yolu açınca çıkaracaktır yeni bir üst düzey cihaz

• Beğen

Koradam

Üye
Ne alaka

Nokia'nın şahlandığı dönemlerde de kıytırık kameraları vardı dönem içinde vasat telefonları vardı.Nokia bazı modellerinde carl zeiss lens kullandı fakat sadece isim olarak kullandı. carl zeiss iyi lensler yapan bir firma fakat ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı ortalama fiyata sahip bir Nokia cihazda nasıl kaliteli bir lens kullansın ? Sadece marka algısı yapmaktan öteye geçemiyor.Nokia bana göre hiç bir zaman dönemi içerisinde en iyi kameraya sahip cihaz olmadı. Sadece lens adını telefonun arkasına yazmakla olmuyor o işler
Ayrıca şimdiden bu çöp telefonları alacak varsa hayırlı uğurlu olsun ne diyim :) 2 saat tasarım övdüler fakat lumia tasarımından öteye gidememişler yazık

Üst Alt