Haber NOKİA ANDROİD'E dönüş yapacaklar buraya...

Sponsorlu Bağlantılar

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatı uçuk olmamalı ne olursa olsun zaten tipide lumia ve windows phone anımsatıyor sevmedim o yanını

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Metal çerçeve var. Resimlerde fark tam belli olmasa da gözle görünce muhtemelen daha hoş gelir

• Beğen
Tepkiler: savaza
vedat1966

vedat1966

Üye
Nokia severlere hayırlı olsun.

• Beğen
adam4545

adam4545

Üye
Eski bir nokia sever olarak nokianın ne zaman döneceğini bekliyordum. Hele bir piyasaya sürsünde şöyle bir kaç modelden sonra başarılı telefonlar üteteceğine inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: savaza ve Murat Alper
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
ONU BUNU BİLMEM bazı siteler fiyatı uygun diye bizi resmen kandırıyor bence fiyatı en az 1000 tl olacak ki ucuz değil...

• Beğen
Tepkiler: adam4545
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Cihazı görmeden, kullananların tavsiyelerini okumadan buna karar vermek çok zor. Ama Nokia efsanedir. Bu cihaz her ne kadar giriş seviye olarak görünse de ram, dahili depolama olarak kullanıcıları pişman etmeyecektir. Tek sorun işlemci noktasında. O performans olarak geri kalacağı için kullanıcılar tarafından tercih edilmeyebilir. Ama günümüzde de uygun fiyat bandında satılacağını düşünürsek vestel, casper, lenovo gibi markaların kullanıcılarını kendine çekecektir.

Cihazın tasarımına gelince çok hoş duruyor. Ele almadan bilinmez ama görüntü premium bir his uyandırıyor. Piyasaya bir çıksın, ülkemize gelsin de kararımızı veririz.
abartmayın işlemciyi de eğer oyun oynuyorsanız tamam ama öbür türlü bu ya da 6xx serisi iyi iş görür
bununla bırakmaz nokia mwcde çekirdek çitleyecek değil ya kesin 6xx serisi bişey tanıtır eh büyük bir ihtimal 835 le de görürüz kasmayın yani
ONU BUNU BİLMEM bazı siteler fiyatı uygun diye bizi resmen kandırıyor bence fiyatı en az 1000 tl olacak ki ucuz değil...
birader uygun fiyat derken dolar bazında alıyorlar ehdolar da malum bize origami olarak geliyor

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
abartmayın işlemciyi de eğer oyun oynuyorsanız tamam ama öbür türlü bu ya da 6xx serisi iyi iş görür
bununla bırakmaz nokia mwcde çekirdek çitleyecek değil ya kesin 6xx serisi bişey tanıtır eh büyük bir ihtimal 835 le de görürüz kasmayın yani

birader uygun fiyat derken dolar bazında alıyorlar ehdolar da malum bize origami olarak geliyor
Yani o zamam wt sd gibi siteler bizim ülkemize göre konuşacak [emoji4] yok çok ucuz yok bilmem ne diyerek insanları kandırmasınlar [emoji5]️

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu saatten sonra hangi marka ucuz telefon yapabilir? 3-4 aya 4 ile çarpacağız fiyatları. 250$ lık telefon 1000 tl.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Bu saatten sonra hangi marka ucuz telefon yapabilir? 3-4 aya 4 ile çarpacağız fiyatları. 250$ lık telefon 1000 tl.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Hayırlısı olsun hakkımızda allah devletimize milletimize zeval vermesin.

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
İki senedir NOKIA cihaz çıkaracak diye cihazımı değiştirmedim. Çok şükür bugünleri de gördük. Artık eski aşkıma geri dönebilirim :) Bu arada satılık cihaz var arkadaşlar. Sony xperia z3. Ayrıntılı bilgi özelden

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
İki senedir NOKIA cihaz çıkaracak diye cihazımı değiştirmedim. Çok şükür bugünleri de gördük. Artık eski aşkıma geri dönebilirim :) Bu arada satılık cihaz var arkadaşlar. Sony xperia z3. Ayrıntılı bilgi özelden
sen yine iyisin be birader android kullanıyorsun ben boş kutu wpyi taşıdım 4 yıldır

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Nokia 8 Amiral gemi Gelebilirmiş

• Beğen
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Umarız gelir

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
nokia da isimlendirmeden bıktı herhalde :D harf falan da yok iyi ama gına gelmişti. biraz değişiklik iyidir

• Beğen
ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
sen yine iyisin be birader android kullanıyorsun ben boş kutu wpyi taşıdım 4 yıldır
Valla ben lumia 925'e 4 ay dayanabildim :D sırf sağ üst köşedeki NOKIA yazısından dolayı o telefonu almıştım. Şekli şemali iyiydi ama şarjının su gibi akıp gitmesi beni çıldırtmak üzereydi.

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Valla ben lumia 925'e 4 ay dayanabildim :D sırf sağ üst köşedeki NOKIA yazısından dolayı o telefonu almıştım. Şekli şemali iyiydi ama şarjının su gibi akıp gitmesi beni çıldırtmak üzereydi.
binimkide 925 şık cihaz orası kesin en sevdiğim yanı kilit ekranına resim koyma seçeneği cidden acayip şık oluyor ama şarjı delik bidondan akan su gibi bitiyor özellikle nette

• Beğen
Tepkiler: ÖZGÜNBEY ve savaza
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılan yeni nesil nokia yı bekleyen çook

nokia 6 ile çekilen fotoğraflar buldum alıntıdır linkden ulaşabilirsiniz :
şunu da unutmamak gerekki nokia her zaman kamera konusunda başarılı olmuştur ve bu başarıyı halen devam ettirdiği söyleniyor..

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
NOKIA olsun çamurdan olsun beehh :pro:

• Beğen
Nirvana92

Nirvana92

Üye
Ms den ders alıp açılışa gerekli özeni göstereceklerine inanıyorum bnce ilk seri bomba gibi gelir sonra yine aynı taktiğe döner sat eskit yenisini aldır

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Nokia geri döndüğünde isminin hakkını verecektir yoksa boşuna geri dönmez. Ben iddialı olacağını düşünüyorum.

Üst Alt