Nokia 808 pure view mi lumia 920 mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
920 kamera haricinde her açıdan çok ama çok daha üstün bir kamera ki Lumia 920'nin kamerasıda kötü değil.Bence sormaya bile gerek yok L920 :good:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Dostum ikisinde de pureview özelliği var... 808 den sonra bence en iyi kamera 920 nin... 808 çağ atlamış olabilir ( kamera yönünden ) ama 920 yi de hafife almamak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Kardeşime Galax S3 Aldım bakalım açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı ekranda Gorilla glass kullanılmaması bu düzeyde telefonların tümü amoled ekranla yetinmemeleri gerekir doğrusu üstelik duyduğuma göre de süper amoled ekranıda çizikler oluşturuyormuş çizilmeye karşı zayıfmış

SeksiSaksı

Üye
920

maxirabit

maxirabit

Üye
920 tabikide,kablosuz şarj falan artısı.

Kerim.

Kerim.

Üye
Lumia

foreverthe

foreverthe

Üye
Bugün Kardeşime Galax S3 Aldım bakalım açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı ekranda Gorilla glass kullanılmaması bu düzeyde telefonların tümü amoled ekranla yetinmemeleri gerekir doğrusu üstelik duyduğuma göre de süper amoled ekranıda çizikler oluşturuyormuş çizilmeye karşı zayıfmış
S3'de Gorilla Glas 2 var bir kere :)
Lumia 920

saruman_me

saruman_me

Üye
lumia 920

codblackops2

codblackops2

Üye
kamera için 808 geri kalan herşey için lumia 920 al derim..
ayrıca lumianından kamerası azımsancak türden değil ondada pureview teknolojisi var ..

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
kamera için 808 geri kalan herşey için lumia 920 al derim..
ayrıca lumianından kamerası azımsancak türden değil ondada pureview teknolojisi var ..
41 pureView de sensörü de 41 ama ömer :D Lumia da iyi ama bir 808 değil :D

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
codblackops2

codblackops2

Üye

41 pureView de sensörü de 41 ama ömer :D Lumia da iyi ama bir 808 değil :D
onun için dedim zaten kamera için 808 diye :D
ayrıca azımsanacak türden değil de dedim,tabiiki 808'in yanına yaklaşamaz ama bence gene de gayet güzel,808'dan sonra telefonların içinde en iyi kameraya sahip telefon lumia 920 desem pek yanılmış olmam :)

- - - Eklendi - - -

s3'te gorilla glass 2 var ve adamlar bıçakla fruit ninja oynuyor :)

- - - Eklendi - - -

ve telefonda 1 çizik bile olmuyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

S3'de Gorilla Glas 2 var bir kere :)
Lumia 920

evet ama çizilebiliyor bir konuda okumuştum sitede tırnağı çizmiş hatta çiziliyormuş yani şikayet var 1–2 kişiden daha duydum ve ekran büyük olduğu için kırılma olasılığı daha yüksek kırılıyorda malesef.

codblackops2

codblackops2

Üye

evet ama çizilebiliyor bir konuda okumuştum sitede tırnağı çizmiş hatta çiziliyormuş yani şikayet var 1–2 kişiden daha duydum ve ekran büyük olduğu için kırılma olasılığı daha yüksek kırılıyorda malesef.

youtube da videosu var adam fruit ninjayı bildiğimiz bıçakla oynuyor bir çizik bile olmuyor :hmmm
tırnağın keskin tarafı denk gelmişse çizilmesi normaldir onun dışında çok zor çiziliyor ekran

maxirabit

maxirabit

Üye
Tamamen çizilmez,kırılmaz diye birşey demiyorlar zaten,sadece çizilmeye ve kırılmaya diyer camlardan daha dayanıklıdır ama şöylede bir kötü yanı var gorillanın,cam kırılmaz ama ekran kırılabilir:)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Arkadaşlar gorilla glass ekranlar kolay kolay cizilmez fakat yine de çiziliyor.Bilim adamları bunu araştırdı ve telefonları en çok çizen şey kum taneleriymiş.Cebimizde görünmüyor ve çok çiziyor.Bu da benden size bir bilgi aklınızda bulunsun :tebessüm:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Gorilla Glass'ı bana göre yanlış tanınıyor Gorilla Glass kırılmaya değil aslında çizilmeye dayanıklıdır.

cyber

cyber

Üye
920

maxirabit

maxirabit

Üye
Şu 920 için bilmiyen bazıları ''heha,kablosu var ki onun,nasıl kablosuz şarjmış'' diyor ona kopuyorum zaten:D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi
S3 te Gorilla olduğunu bilmiyordum üzerinde süper amoled ekran yazıyor gorilladan bahsetmiyor
kablosuz şarj etmeye gelince kablo illaki var ne alaka anlamadım

maxirabit

maxirabit

Üye
S3 te Gorilla olduğunu bilmiyordum üzerinde süper amoled ekran yazıyor gorilladan bahsetmiyor
kablosuz şarj etmeye gelince kablo illaki var ne alaka anlamadım
Bazı insanlar işte onu anlamayıp,altında zaten kablo var nasıl kablosuz oluyor tarzında düşünceye kapıldıklarından konuya hakim olamıyorlar:)
Birde s3'deki cam bir s ve s2 kadar sağlam değil aslında s'te daha sağlam dokunmaik cam var diye hatırlıyorum:)

S'te ki sağlamlık:)

Buda s2 işte s kadar sağlam değil:)

Buda sahte telefonları suya atıyor:D O yüzden yorumlara kapatmış ama öyle sahte videoları çok var:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt