nokia 701 kullanıcıları ufak bir soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
nokia 701 kullanıcıları ufak bir soru
hepsi burada daki yorumların bir tanesinde bu telefonda wifi yok demiş ne kadar doğru video editör varmı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Var Kardeşim Merak Etme :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

----------Eklendi @ 19:57:40 ---------- Yazıldı @ 19:56:27 ----------

daha önce alacaktım bu telefonu fakat kaza olunca alamadım şu an ki fiyatı 830 tl

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Çok Güzel Telefon Tavsiye Ederim Merak Ettiğin Bişey Olursa Cevaplarım :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
zaten bu konuda daha önce konuşmuştuk diye hatırlıyorum telefon satıyorsun diye biliyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
burda değil normal telefoncusun

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
o zaman 701 kullanıyorsun :D

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
mobil olduğum için profil ini göremedim şimdi pc görünümü yaptım telefonun 701 black

----------Eklendi @ 20:11:07 ---------- Yazıldı @ 20:10:08 ----------

peki foto slayt yaparken kaç fotoğraf ekleniyor

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
1i tutar herhalde :D

Bu arada wi–fi olayı yalan.Nokia wi–fi yazmayı gereksiz buluyor her symbian3te standart olduğundan delinin biri bunu yanlış anlayıp kuyuya bir taş atıyor bu forumda da olmak üzere 40 akıllı böyle güzel bir yelefonda wi–fi nasıl yok çok büyük bir eksik gibi yorumlar yapıyor...Öyle bir şey yok ve 701 bence Nokianın şuanki en güçlü ve (bazıları aksini iddia etsede) en iyi telefonu.Ayrıca yakında bir güncelleme ile işlemci hızı 1ghzden 1.3 ghzye çıkarılacak.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Why Always Me

Why Always Me

Üye

Bu arada wi–fi olayı yalan.Nokia wi–fi yazmayı gereksiz buluyor her symbian3te standart olduğundan delinin biri bunu yanlış anlayıp kuyuya bir taş atıyor bu forumda da olmak üzere 40 akıllı böyle güzel bir yelefonda wi–fi nasıl yok çok büyük bir eksik gibi yorumlar yapıyor...Öyle bir şey yok ve 701 bence Nokianın şuanki en güçlü ve (bazıları aksini iddia etsede) en iyi telefonu.Ayrıca yakında bir güncelleme ile işlemci hızı 1ghzden 1.3 ghzye çıkarılacak.

Aynen Kelimesi Kelimesine Katılıyorum Kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

Başkasının dediğine inansam buraya konu açmazdim zaten benim için maxicep üyelerinin ne dediği önemli teşekkürler :oke:

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

Başkasının dediğine inansam buraya konu açmazdim zaten benim için maxicep üyelerinin ne dediği önemli teşekkürler :oke:

Senin için dememiştim.Forumda örneğin 701 konularının altına bun telefonda wi–fi yokmuş v.s yazıp insanları yanlış bilgilendiren kişiler vardı onlara demiştim sözü.
Senin merak ettiğin bir soruyu sorman çok doğal.
umarım yardımcı olabilmişimdir.

pirenuri

pirenuri

Üye
kardeşim şöyle mülemmel bi telefonda wifi olmazmı

tbiki var video editor hemde mükemmel

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
sağolun yardımlarınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...