nokia 700 ekran çatladı.

Sponsorlu Bağlantılar

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
nokia 700 ekran çatladı.
arkadaşlar bugün telefonu duşurdum pek fazla yuksekte sayılmaz aslında ama o altta bulunan tuşların ustunden kırıldı. Dokunmatikte falan hic sorun yok. Ustteki cam gitti sadece ic ekrandada bisey yok. Tahminen ne kadar tutar yaptırsam..?

cyber

cyber

Üye
benim iç ekranı 130 tlye yaptılar kvk

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
bunlar sanırım birleşik oluyormuş iç dış pahalı olur diyolar doğrumudur ki ikisininde değişmesi gerekiyomuş anlican

ANIL

ANIL

Admin
geçmiş olsun.

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
saolasin kardeş

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
arkadaşlar bugün telefonu duşurdum pek fazla yuksekte sayılmaz aslında ama o altta bulunan tuşların ustunden kırıldı. Dokunmatikte falan hic sorun yok. Ustteki cam gitti sadece ic ekrandada bisey yok. Tahminen ne kadar tutar yaptırsam..?

dostum böyle bişey sipariş ediyosun evde takıyodun :)) urun.gittigidiyor com/cep-telefonu-pda/nokia-700-kasa-kapak-59550368

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
geçmiş olsun kardesim benim 5800 da alafranga tuvalete düşmüştü:D

- - - Eklendi - - -

tahminen 90-100TL tutar galiba

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
yuh şimdi bi telefoncuya sordum 250 tl dedi yeni bi telefon almak daha mantıkli böyle olcaksa

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
bakıyorum kardeş cepten girdim biraz zaman alıyo

- - - Eklendi - - -

bktım dostum da bugün telefoncu ekranla üstte ki cam sabit ikisininde değişmesi gerekiyo dedi bu olursa cok Iyi olur valla Onu bi araştırayim ben cok teşekkür ederim bilgilendirmen için

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​teleservice'e de sor bi

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
Tamam dostum

serecans

serecans

Üye
geçmiş olsun kardeşim benim kide çatladı ekranı ben samsunda 100 liraya yaptırabiliyorum ama acelem yok zaten dokunmatikte de hiçbir sorun yok sadece göze çirkin gözüküyor

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Geçmiş olsun en kısa zamanda düzeltmen dileğiyle...

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun hocam. Benimki de düşmüştü ama kırılmamıştı. Telefonun en sevdiğim yönü kılıfsız kullandığım halde hâlâ ilk günkü gibi sıfır çiziksiz olması.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
geçmiş Olsun. o telefon gorilla glass değilmiydi yaw. Benim nokia 603u defalarca düşürdüm ekranda güneşe tutunca belli olan ufak çizikler var sadece. Arka kapak zaten hiç çizilmiyo jiletle çizmedikten sonra ... Benim sayemde abimin evo 3dsi kırılmıştı 519 liraya yaptırdı telefonu 1299a aldı yarı küsur fiyatı neredeyse.

SheFy

SheFy

Üye
pahali telefonlara kasko sart bence

okan2055

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar. 250 tl tutuyomuş tamiri yeni telefon almam daha mantıkli öyle yapcam

sustect

Üye
dostum sanırım mesaj kutun dolu . bana bir geri dönüş yaparsan sevinirim .

Üst Alt