Nokia 6700 slide Youtube bulanık görüntü.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medocy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6700 slide Youtube bulanık görüntü.
Arkadaşlar son 4 gündür artık telefonumdan youtube den birşey izleyemiyorum . Eskiden her istediğim dizi veya başka videoları net ve kesintisiz izleyebiliyordum fakat son bir kaç gündür youtube de nerdeyse hiç birşey izleyemiyorum. Videolar bulanık hiç görüntü yok arada bir görüntü geliyor o da ya donuyor yada kareli kalıyor sadece ses ile o da kesintili olarak devam ediyor. Bunu neden kaynaklanıyor , neden böyle oldu ? Ben içten içe bunu vodafone nun bir oyunu olduğunu düşünmeye başladım, paketim sınırsız ve hergün bir kaç dizi izliyorum bunun yani sıra çoğu kez saatlerce ınternet bağlantımı telefon ınternetinden sağlıyorum :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Evet aynı şeyden bende şüpheleniyorum ... Bazen oluyorki hiç kb ilerlemiyo bağlantı bile etkin olmuyo ... Sanırım vodafone çok kullananların internetlerini yavaşlatıyo ... Kaç aydır 3g varken 21 kb/sn den yukarısını görmedim ... Geçen aylarda 50 lere çıkıyordu hız ...

---------- Eklendi @ 08:25:01 ---------- Yazıldı @ 08:20:48 ----------

Sıfırlıyalı 13 gün oldu sayaçlar 980 mb olmuş :) ... Gelde vodafonun dikkatini çekme :D

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Bende bişi sorayım 250 mblik aldım bir alınan (4mb olmuş) var birde gönderilen (130 kb olmuş) hangisi benin kotayı gösterio

yunus5055

yunus5055

Üye
Bende bişi sorayım 250 mblik aldım bir alınan (4mb olmuş) var birde gönderilen (130 kb olmuş) hangisi benin kotayı gösterio

Ikisinin toplamı .. Yani veri alış verişi yapabileceğin toplam sınır 250 mb ...

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Oha 2 gün önce aldım 50 mb yi geçmiş toplamı

Fatih.33

Üye
Arkadaşlar son 4 gündür artık telefonumdan youtube den birşey izleyemiyorum . Eskiden her istediğim dizi veya başka videoları net ve kesintisiz izleyebiliyordum fakat son bir kaç gündür youtube de nerdeyse hiç birşey izleyemiyorum. Videolar bulanık hiç görüntü yok arada bir görüntü geliyor o da ya donuyor yada kareli kalıyor sadece ses ile o da kesintili olarak devam ediyor. Bunu neden kaynaklanıyor , neden böyle oldu ? Ben içten içe bunu vodafone nun bir oyunu olduğunu düşünmeye başladım, paketim sınırsız ve hergün bir kaç dizi izliyorum bunun yani sıra çoğu kez saatlerce ınternet bağlantımı telefon ınternetinden sağlıyorum :)

Kardeş o senin telefonundan kaynaklanmiyor.Aylık Cepnet Paketi'nde adil kullanım kotası 100
MB' tır. Adil kullanım kotanız dolduğunda 7,2 Mbps'ye kadar ulaşan erişim hızınız 96 Kbps'a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder. İstersen burdan bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt