Nokia 6680 Müzik Player Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mihracsezer

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6680 Müzik Player Sorunu
arkadaslar ben uzun zamandir 6680 kullaniyorum ama su var olmayan ozellginiden nefret ediyorum. ben sarki dinlerken biri aradiginda ve sonra benim konusmam bittiginde ben neden tekrar telefonu elime alipta muzigi devam ettirmek zorunda kaliyorum kullaklik kullaniyorum ve bunu yapmak benim canimi sıkmaya basla ne olur yardim edin baska takildigim hic bisi yok telefonda.

simdiden hepinize tesekkurler.

RockFord Fosgate

Üye
6630 dada bole hepsınde bole konnsurken muzık calar yoksa

mihracsezer

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaslar eger oyle olursa konusurken muzik calar diyorsunuz ama benim anlatmak istedigim bu degildi. ben diyorum ki ben müzik dinlerken biri beni aradi ve ben onunla gorusmemi bitirdim ondan sonra ben müzigin devam etmesini istiyorum bu olabilirmi boyle bisi mumkun mu.

metintekin2

Üye
ogg player kullanırsan bu sorun ortadan kalkar

RockFord Fosgate

Üye
ya kaldıgı yerden mı devam etsın ıstıyon???

crows

crows

Üye
usta aynı sorunu bende çekiodum burda başlık attım arkadaşlar allah razı olsun yardımcı oldular oggplayer çok ii devam ediyor konuşma bittikten sonra devam ediyor şarkı çalmaya zaten ultramp3 falan açmıyor 6680 illa ogg olacak sanki ben sana upload ettim bunu kullan eminim işine yarayacaktır....

ksfb

Üye
<div class='quotetop'>(mihracsezer &#064; Dec 13 2005, 04&#58;26 PM) [post=226565]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar ben uzun zamandir 6680 kullaniyorum ama su var olmayan ozellginiden nefret ediyorum. ben sarki dinlerken biri aradiginda ve sonra benim konusmam bittiginde ben neden tekrar telefonu elime alipta muzigi devam ettirmek zorunda kaliyorum kullaklik kullaniyorum ve bunu yapmak benim canimi sıkmaya basla ne olur yardim edin baska takildigim hic bisi yok telefonda.

simdiden hepinize tesekkurler.
[/b][/quote]

kardeşim tek derdin bu olsun.birtek bu yüzden telefonu çok berbat bişi gibi anlatmışsın

cumcum23

Üye
bende dewam ediyo

madmann

madmann

Üye
hmmm..bende deniyim bi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...