nokia 603 şifreleme

Sponsorlu Bağlantılar

007 emre

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 şifreleme
arkadaşlar 603 var bnde öyle bakıyordum şifreleme diye bişey gördüm depo hafızasını şifrelemek istedim resimler filan vardı. Ama şifrelerden bi anda telefon dondu kapandı filan sonra hiç bişey yapmaddı bnde pili çıkarıp taktım snra bi baktım bütün kamera ile çekilen fotolar yüklediğim oyunlar müzikker yok . Şifreleme kapalı gözüküyo baktım ne yapabilirim arkadaşlar önemli ya . Geri getirmem gerek .

bayon

Üye
pc ye bağladığınız da hafıza dolu mu gösteriyor

007 emre

Üye
    Konu Sahibi
malesef boş telefon ilk aldığım gibi oldu ne müzüik ne resim hiç bişey yok. uygulama filan da gitti .Depo hafızasına yüklediğim uygulamalar

bayon

Üye
Himm hafıza boşsa getirmen imkansız ama şunu da dene veri kurtarma programları var pc de onunla depo hafızasını bi tarat fotoğrafları kurtara bilirsin belki

messevim

messevim

Üye
sen yanlışlıkla biçimlendırmıs olmayasn telefonu ?

LLica

LLica

Üye
peki mesajları sıfrelemek için program varmı ?

messevim

messevim

Üye
Evet var. Symbian s^3 uygulama bölümün den bulabilirsin

LLica

LLica

Üye
bulamadım adını söylermisiniz

007 emre

Üye
    Konu Sahibi
yok biçimleme değil şifreleme yaptım %27 filandı tel dondu kapandı .Tekrar açtım yine dondu hiç açılmadı bkledim yok. bnde bataryayı çıkardım hiç bişey kalmamış ??

manyax2007

manyax2007

Üye
arkadaşın dediği olay ayarlar>telefon>telefon yönetimi>güvenlik ayarları>şifreleme bölümündeki seçeneği kastetmiş. seçtiğin hafızada ki şifreleme %100 tamamlanmayınca telefon verileri otomatik silmiş olabilir ama bende tam olarak emin değilim çünkü başıma daha önce böyle bir olay gelmedi

Grocer

Üye
bn de bu gün şifreleme yaparken telefon kapandı. Bnde bataryayı çıkarayım dedim.Tekrar açtığımda hiçbirşey yokdu ne ypmalıyım bilgisi olan var mı?bide bilgisayara taktığımda hafıza kartı gözükmüyor yardımlarınızı bekliyorum....

bayon

Üye
format at yani hafıza kartını da pc de biçimlendir içindekileri alıp

bayon

Üye
kart okuyucun yokmu yada pc ye depolama modunda bağlayınca da mi açmıyor

Grocer

Üye
gözükmüyor depolama modunda açıncada biçimlendirmek gerekiyo

bayon

Üye
valla aklıma birşey gelmiyo başka şifreleme yerinde şifreyi çöz felan varsa hallet ordan yoksa bilmiyorum artık

Grocer

Üye
yokk biçimlendirsemmiki?

bayon

Üye
yani bi çözüm vardır biraz bekle bakalım yazan olur belki

Grocer

Üye
tammdır sağolsaın yine

Üst Alt