Nokia 603 Flash Atmak İçin Ufak Bir Yardım İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia 603 Flash Atmak İçin Ufak Bir Yardım İstiyorum
İlk defa flash atıcam da Navifirm 1.7 indirdim 112.10.1406'yı T-Mobile operatör sürümü olduğundan seçmedim onun yerine bendeki 112.10.1404 kodunu seçtim. Sonra tabi ki birsürü seçenek çıktı karşıma ordan bendeki 059K2S1(russian tr) kodlu olan 2 tane Black 2 tane de White var tahminimce bunlar renk seçeneklerine göre siyah beyaz modellere göre ayrılmışlar. Herneyse 2 tane Black olan var hangisine tıklasam yanda bisürü dosya ve bazılarının seçili olduğunu bazılarının da seçili olmadığını görüyorum. Hangilerini indirebilirim hangileri işime yarayacak yardımcı olursanız sevinirim.

backwater

backwater

Üye
o seçili olanları indirmen yeterli eger flash atarken dosya eksik hatası verirse en alttaki 300 mb lık dosyayıda indir öyle at gerçi hepsini indirerek de atabilirsin sorun olmaz bence simlock yazan hariç hepsini indirde at yoksa magazadan uygulama indirirken hata verebiliyor ben dediğim gibi simlock jariç hepsini indirdimde attım hiç bi sorun yok telde

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
o seçili olanları indirmen yeterli eger flash atarken dosya eksik hatası verirse en alttaki 300 mb lık dosyayıda indir öyle at gerçi hepsini indirerek de atabilirsin sorun olmaz bence simlock yazan hariç hepsini indirde at yoksa magazadan uygulama indirirken hata verebiliyor ben dediğim gibi simlock jariç hepsini indirdimde attım hiç bi sorun yok telde
Simlock hariç hepsini indirdim Phoneix ile attım şuanda güzel oldu. Cevabın için teşekkür ederim

Not: Adminler konu kapatılabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt