Nokia 5800XPress Music. ( Desteklerinizi Bekliyorum )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rsm39

rsm39

Üye
ses konusunda aynı seyleri yasadım ama c6 cfwsini yukledikten sonra codec ekledim orjinal sesini artırdım sonuc mükemmel orjinal kulaklıgında az cıkıyordu simdi bütün kulaklıklarda fazla cıkıyor.

giray38

giray38

Üye
ses konusunda aynı seyleri yasadım ama c6 cfwsini yukledikten sonra codec ekledim orjinal sesini artırdım sonuc mükemmel orjinal kulaklıgında az cıkıyordu simdi bütün kulaklıklarda fazla cıkıyor.
Evet c6 fw den sonra sesi hissedilir derecede artıyor fakat netlik biraz da olsa ödün veriyor.:allalla:

rsm39

rsm39

Üye

Evet c6 fw den sonra sesi hissedilir derecede artıyor fakat netlik biraz da olsa ödün veriyor.:allalla:

o kadarda olacak sahinden ferrari performansi beklemiyoruz 5800 bu eldekiyle yetinicez yada paraya kiyip ust model alicaz

hunter41

hunter41

Üye
yurt dısından getirttiğim 5800 ım var yaklaşık 11 aydır kullanıyorum cihazda hiç bir problem yok ve telefonumu mermere düşürdüm sol üst çitası zarar gördü ne kamerada ne höparlörde hiç bi aksama yok maşallah canavar

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
C6 FW dediğiniz nedir peki, tahminime göre işletim sistemi gibi birşey. ( Win XP, Vista hesabı. )

power-b

Üye
adam liseli beyler kaçın <3

• Beğen
Tepkiler: IBoRoMiRI ve giray38
voljtrann

voljtrann

Üye
5800 gayet güzel dokunmatikle yazmakla biraz zorlanıyorum.kamerası gece cok net cekmiyor 3.2 kamera normal karsılıyorum tek sıkıntım core codec palyer programını desteklememsi film izleme konusunda sıkıntı cekiyorum divx filmleri total converter programıyla pc den cevirip öyle izliyorum

giray38

giray38

Üye
C6 FW dediğiniz nedir peki, tahminime göre işletim sistemi gibi birşey. ( Win XP, Vista hesabı. )

İşletim sistemi değil Yazılım. Nası nokia v51 v52 gibi güncellemeler çıkarıyor bilen arkadaşlar da onun gibi bişey yapıyor :oke:çıkan nokia yazılımını elden geldiğince kişiselleştirip hataları kapatıyorlar

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler beyler o zaman, yani telefon için su anki kullandığımmı daha iyi C6 mı ?

Eray1910

Üye
Kardeş
1-Asla kulaklıkta ses kısılması olamaz artık aşırı sesten senin kulağında sorun olmaya başlamıştır.
2-Kalitesiz müzik atarak hoparlörleri zorlamış olabilirsin.
3-5800 sınıfının en iyi kamerasına sahiptir ama kullanmasını bilene.
4-Any Video Converter kullan ve ayarlarını iyi yapman lazım video 640x480 yap 720 bitrate e çıkart hd videoları bu şekilde çevirince kalitede düşüklük olmuyor aynı kalitede izleyebilirsin..

Önce işin bil sonra gel telefonu kötüle.. ;)

• Beğen
Tepkiler: giray38
IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, bilmiyorum doru. Telefon konusunda cahilim :D Bende bunun için size soruyorum zaten?
Kamerayı en iyi nasıl kullanabilecez peki ? N73 ile çekilen resim, benimkinin yanında çok net. Oda 3.2

giray38

giray38

Üye
Tamam, bilmiyorum doru. Telefon konusunda cahilim :D Bende bunun için size soruyorum zaten?
Kamerayı en iyi nasıl kullanabilecez peki ? N73 ile çekilen resim, benimkinin yanında çok net. Oda 3.2
onunda ayarlari var ezbere bilmiyorum forumda karistir biraz (;

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ilginiz için.

Eray1910

Üye
Gün ışığıyla alakası yok önemli olan resim çekme tekniklerini bilmek.Biraz forumu karıştır ve googleden araştırma yap..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt