Nokia 5800XPress Music. ( Desteklerinizi Bekliyorum )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800XPress Music. ( Desteklerinizi Bekliyorum )
Öncelikle herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Ben 5 ay evvel, çok heveslenip Nokia 5800XPress Music aldım. ( Keşke almasaydım. )
Telefonu ilk aldığım zamanlar çok hoşuma gitti, Gold Bilgisayar'a gidip müzik açardım, gece kulaklıkla müzik dinlerken çok doyardım ( müziğe ). Kamerası'da çok hoşuma giderdi.

Ancak zamanla bütün bu özelliklerini kaybetti, Misal;

1. Telefonumun yanında verilen, WH-205 Kulaklığın sesi kısıldı, ve aldığım kulaklıklar onun kadar zevk vermedi. Artık telefonda müzik dinlerken ( kulaklıkla ) hiç zevk almıyorum.
2. Telefonumda önceden müzik açınca ( hiçbir bağlantı olmadan ) kolonlardan güzel ses gelirdi, doyururdu. Ancak onlarda eski performansını kaybetti, eskisi gibi ses vermiyor dışarıyada.
3. Kamerası önceden güzel çekerdi, ancak zamanla o özellikte gitti. Güneş ışığı dışında bir yerde resim çekince inanın verdiğim ve vereceğim ( taksitle aldım ) paraya üzülüyorum. Güneş ışığında çok güzel, ancak geceleri fiyasko.
4. Arkadaşımda vardı daha önceden ( artık N8 kullanıyor ) hep telefona klip atardı, hatta film atardı
( yüzüklerin efendisi ) derste kulaklık takar izlerdik. Ama benim attığım klipler ya o ( 640x360 ) tam çözünürlüğü sağlamıyor, yada WinX FLV to MP4 Converter programından çevirdiğim 640x360 çözünürlü videoyu açarken MP3 Çalar açılıp, video oynatılmıyor. ( Ses dosyası bozuk diyor )
Evet arkadaşlar ben bu sorunları yaşıyorum, Yani çok pişmanım aldığıma keşke Sony Ericsson XPeria X10 alsaydım, çok aklımdan geçti ama Nokia diye bunu aldım. Ancak birdaha değiştirirsem telefon sadece Sony Ericsson alıcam buna çok eminim.

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden herkese teşekkür ederim. İyi geceler.

GrknYavas

GrknYavas

Üye
ılk cıktıgı ay aldım ama bende bu tur sorunlar hıc yasanmadı ve benım keske su ozellık de olsa dedıgım butun ozlıkler var bence kotulemek yanlıs olur sonucta sen beyenmege bılırsın ama baskası begene bılır ben cok memnunum ıyıkı almısım

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ben arkadaşımda gördüğüm özellikler bu değildi, yani çok daha iyiydi.

Fark ;
Onunki MADE in JAPAN
Bendeki : MADE in CHINA

Bana fark ondandır diyo ama, sanmıyorum.

GrknYavas

GrknYavas

Üye
bende de Made in HUNGARY yazıyo bı fark oldugunu zannet mıyorum cunku bu yazılan parca uretımı nokya toplama yerlerı made ın olarak yazıyolar dıe bılıyorum

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum.

Dtn

Üye
Kulaklık konusunda şunu diyebilirim,kullandıkça kalitesi azalan bir kulaklık.ses ciddi oranda azalıyor zamanla.benimkinin tek tarafı bozulmuştu,ses gelmiyordu,belki yaparlar diye servise verdim,direkt yeni kulaklık verdiler :) sonra ondan dinleyince farkettim meğer çok yüksekmiş aslında ses :) herhangi bir sorun varsa kulaklıkta götürüp değişimini talep edebilirsin.

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Peki bunu aldığım yeremi götüriyim? İstanbul AVM adlı mağazadan aldım.

JayJayyy

Üye
bence senin kulakların yüksek sese alışmış ondan zaman ses az geliyor gibi oluyor.:oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
dostum kamera konusunda,sertifikan varsa encam programını yükle birde kameranı iyice temizle(arka kapakla beraber),ekran parlaklıgını en sona ayarla.video konusunda yine sertifikan varsa ucplayer diye bir program var onu yükle.her tür formatı destekliyor(flv,wmw,mpg4,mp4,vs...).istegin filmi hiç convert yapmadan tekrar at ve dene.:oke:

Dtn

Üye
Peki bunu aldığım yeremi götüriyim? İstanbul AVM adlı mağazadan aldım.

Ben Genpa`ya götürdüm,alığın yer ilgilenip gönderir mi bilmem,direkt teknik servise götürsen daha iyi.

bence senin kulakların yüksek sese alışmış ondan zaman ses az geliyor gibi oluyor.:oke:
Alışkanlıkla alakası yok,eskilerden beri hep bu şekilde dinlerim.zamanla kulaklığın içi toz falan doluyor,azalma oluyor.eğer kulaklığın ucundaki,mavi yerin ortasındaki,gri esnek parçayı sökersen sesin arttığını görürsün.ama geri yapışmıyor.:ehe

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika nasıl oluyor arkadaşlar ? Ayrıca, evet kulaklarım yüksek sese alışmış olabilir. Babam dinliyor kulaktıktan, sonra kendine gelemıyor bütün gece. Beni doyurmuyor.

begacce

begacce

Üye
arkadaşlar telefona film klip felan atarken nokia pc suit programını kullanın sadece sürükle bırak o program zaten en uygun formata çeviriyo ve en iyi çözünürlükte izleniyo o converter bu converter aramayın pc suit size yeter.....

SilentOne

SilentOne

Üye
7 aydır 5800 kullanıyom nedense telefonumda bole bir sorun yaşamdım tek isteqim netten flim izlemek oda imkansız bişi zaten

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
    Konu Sahibi
PC Suite. Denicem bunu, cevabı yazarım foruma.

SilentOne

SilentOne

Üye
:d :d :d

bthn_997

bthn_997

Üye
cidden ya ben de film attım .mp4 formatında ama izleyemedim off :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
film için en güzeli uc player...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt