Nokia 5800 yardim*** onemli***

Sponsorlu Bağlantılar

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 yardim*** onemli***
Telefonumda v52 OFW yuklu v60 CFW atarsam sorun olur mu ??

hikmet366

hikmet366

Üye
olmaz rahatlıkla yükleyebilirsin

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
Yardımımız için tesekkur ederim

- - - Eklendi - - -

bir sorum daha olacak cfw ye uygulama yuklenir mi ?

Akıncı

Akıncı

Üye
tabiki yüklenir kardeşim sorunsuz bir şekilde :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Yardımımız için tesekkur ederim

- - - Eklendi - - -

bir sorum daha olacak cfw ye uygulama yuklenir mi ?

rica ederim cfw hacklenmiş halıdir tabi ofwlerde hacklenmiştırde s60v5 ait tüm uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsin sorun olmaz ofw performans demek cfw de görsellik demek cfwde şarj fazla dayanmayabilir.

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
yardimci olan herkese tesekkur ederim sagolun benim icin sarj pek sorun degil zaten =)

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Sürüm Güncellerken sorun olmazda mesela v52 den v60 e geçerken sorun olmaz ama v60 dan v52 ye flashla geçersen telefonun açılmaz dikkat et ..

hikmet366

hikmet366

Üye
Sürüm Güncellerken sorun olmazda mesela v52 den v60 e geçerken sorun olmaz ama v60 dan v52 ye flashla geçersen telefonun açılmaz dikkat et ..

aynen v60 geçtinde v52 ye geri dönemezsin dönersen eğer telefonun açılmaz mecbur tekrar v60 flaşlamak zorunda kalırsın

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
oyle bir niyetim yok zaten tel. v60 guncellemesini gormuyordu bende internet icin v60 istiyordum buldugum cfw cok hosuma gitti bnde donmeye karar verdm

hikmet366

hikmet366

Üye
oyle bir niyetim yok zaten tel. v60 guncellemesini gormuyordu bende internet icin v60 istiyordum buldugum cfw cok hosuma gitti bnde donmeye karar verdm

bulduğun cfwnin türkçe olmasına dikkat et

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
maxicep forumda buldum tek dil turkce yuklu sarj olmali degil mi 1 saate basliyorum ve telefonun acilmama gibi.durumu varmi?

hikmet366

hikmet366

Üye
maxicep forumda buldum tek dil turkce yuklu sarj olmali degil mi 1 saate basliyorum ve telefonun acilmama gibi.durumu varmi?

yanlış yükleme sonucu açılmaya bilır ama sen cfw yi yapan kişiye de bana yükle diye tamwiwer ile pc ne bağlanıp yükler istersen bende yüklerim

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
iyi olur aslinda sarj dolunca size ulasabilirim

tmytrnc_

tmytrnc_

Üye
    Konu Sahibi
tmm hemen gonderiyorum. sadece programi indriyim

tmytrnc_

tmytrnc_