Nokia 5800 XpressMusic Arama/Cevaplama yaparken kapanıyor ?! :/

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
husnu16

husnu16

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XpressMusic Arama/Cevaplama yaparken kapanıyor ?! :/
Herkese iyi ramazanlar. 5800 Xm cihazım war, yeni bi cihaz ancak son günlerde arama yapmak istediğimde yeşil tuşa basıyorum cihaz kapanıyor. ( yeniden başlamıyor ). Aynı şekilde bana gelen aramalarda da olay bu cevaplamak için Yeşil tuşa basıyorum yada ekran üzerinden açmak istediğimde cihaz yine aynı tepkiyi veriyor ve kapanıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bi ilgilenirseniz çok sevinirim. Saygılar.

deadlydesire

deadlydesire

Üye
at hard format düzelir

HaqperesT

HaqperesT

Üye
pil bozulmuş olabilir
başka pil ile dene ..

hayry14

Üye
Bende de aynı problem var, geçen yıl da aynı sorun oldu. O zaman hiçbir darbe yokken kendiliğinden bu arıza çıktı ve o kadar hard format, flash vs. işe yaramadı, telefon sonradan kendi kendine düzeldi. Bu sefer telefon yere düştükten sonra bu problem çıktı. O kadar versiyon yükledim, format vs. yine işe yaramadı. Şu an belle v60 var tel de. İnternette araştırdım, servise gönder diyorlar. Tahminim donanımsal bir sorun bu, servise göndermeden halledemez miyiz ya da servise gönderceksek, orjinal yazılım mı yüklü olmalı telefonda?

NOT: Telefonu kulaklıkla kullanınca görüşme yapılıyor ama kulaklık çıktığı an kapanıyor. Hoparlöre gecince de sorun yok.

speeds

speeds

Üye
konuyu hortlattım kusura bakmayın ama bendede aynı sorun var tel arama yaparken birden bağlantı hatası deyip pin kodu istiyo bazende kapanıyo bir çok versiyon yükledim denedim ama hala bulamadım servise gitmeden nasıl hallederim bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yedek pilin varsa onu tak ve dene. Eğer aynı sorun devam ederse servise göndermen gerek.
Yada bu konuyu oku belki o yardımcı olur

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-cihaz-destek/telefonum-bazen-garip-birsekilde-kapaniyor-yardimmm-625895.html#post4553051

speeds

speeds

Üye
yanlış anlaşıldım galiba yada ben yanlış anlattım kusura bakmayın telefon arama yaptığında yada arama aldıgında bağlantı hatası veriyo ve arama sonlanıyo o esnada hat gidiyo ve tekrar geri geliyo bazende kapanmadan pin kodu yazılan kısma geliyo buna bi çözüm arıyorum yüklemediğim versiiyon kalmadı ama genede çözümünü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt