Nokia 5800 xpresmusic youtube sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Manindark

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 xpresmusic youtube sorunu
Nokia 5800 xpresmusic kendi browserinden youtube yasakli gözukuyor ama opera mini browserle youtubeye sorunsuz giriliyor.opera minh browser ise swatch video player eklentisi istiyor.bu eklentiyi nerden bulurum yada youtubeye baska giris yolu varmi? Simdiden tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: ziyaacat ve M3L!H

e_korn

e_korn

Üye
Ayarlar/erişim noktalarına gel kullandığın erişim noktasını seçip gelişmiş ayarlara gel ve dns ayarlarını 208.67.222.222/208.67.220.220 olarak değiştir. Böylece telin kendi web youtube'a tarayıcısından girebilirsin.

Manindark

Üye
    Konu Sahibi
Dns ayarlarini nerden degistiricem arkadasim aradim taradim bulamadim

kuzun

Üye
dns ayarlarını cep ten degıstıremessın yanılmıyosam ktunnel yada vtunnel uzelrınden youtube a gırebılırsın

e_korn

e_korn

Üye
değişiyor arkadaşım kendi telimde (n95 8gb) internete girerken kullandığım erişim noktasının ayarlarında gelişmiş ayarlar bölümünde dns ayarı var ama 5800'da nerede yada varmı bilmiyorum.

digitasarim

Üye
arkadaşlar
değişiyor kesin az evvel değiştirdim geri dondum sizede anlatmak için şimdi bulamıyorum bulursam yazacağım

arabooo

Üye
5800 da dns girişi yapılabiliyor..

ayarlar-baglantı-hedefler-internet

burda baglandıgınız kablosuz wlan baglantının üzerindeyken seceneklerden düzenleye basın.. acılan yerde gene seceneklerden gelişmiş ayarlara geçin.

orda IPV4 ayarlarının icinde dns yi 4.2.2.1 4.2.2.2 yaparsanız youtube'ye sorunsuz girebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: AşiN@

nothıng

Üye
saol kardeş girio ama videoları gösterio açmıo flash player lazım nasıl bulabilirim yardımcı olurmusun şimdiden teşekkürler

DaMaHK

Üye
ewt ya banada flash player lazım.nerden bulabilirim 5800 için?

iwontcry4u

Üye
evet banada lazım nereden bulabilriim :S

cosmo61

cosmo61

Üye
arkadaşlar kvk servisine sordum flas player desteklemiyor çünki en son versiyon atıldı sordum desteklemiyor dedi yah telefonu orginalı bozuk hackletcen öle kurcan yasal olmıyan yada flas player özelliği taşıyan yeni versiyon çıkmasını beklicen

visbreaker

Üye
valla oldu kardeş teşekkür ederim

gstyle

Üye
ben dediniz herşeyi yaptım yine girmiyo

yasarkutlu

Üye
vtap programını indirin kurun arkadasalar ıstedıgnız video yu izleye bilirsiniz

program ovi programının ıcınde mevcut oradan alın

--------------- Ekleme ---------------

yada programı ısteyen [email protected] adresını eklesin yollarım...

zezu_5

zezu_5

Üye
vtap programını indirin kurun arkadasalar ıstedıgnız video yu izleye bilirsiniz

program ovi programının ıcınde mevcut oradan alın

yada programı ısteyen [email protected] adresını eklesin yollarım...

Arkadasim Vtap Programını Bulmak Kolayda Sen Neden Bu Programı Özelden Yolluosn ?
Paylaşım Yapıcaksan Özel Diil Genel Olsun...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Youtube ve facebook gibi sitelerde video izleme sıkıntısı yaşayanlar:cihazınızdan get.skyfire.com adresine girin cihazına uygun skyfire programını indirin ve kurun..bukadar..eklentilerle falanda uğraşmayın

toshio5800

Üye
skyfire nokia 5800de çalışmıyor. Yada ben çalıştıramadım.

eses262626

Üye
bende calıştıramadım 5800 da

carlp

Üye
ya kardeşim nedir bu 5800 ın youtube sorunu herkes bişey yazıor..kımsede adam akıllı bi yol göstermiyo.yok operadan gırılıyormuş..yok dns ayarını değştrnce gırıyormuşş vtabda istedgını ızlıyormuşş hepsi hikaye..yok mu şu soruunu kökunden cozecek bi yiğitt?

5800 türkiye yazınca youtubde nasıl gırıldğını gösterıoo.ama rapidshare dıe bışey yukleneckmiş..ya kardeşm o herneyse onunda nasıl yuklenecegını anlatsana.. ama olmazz nıe anlatsn kii..

Üst Alt