Nokia 5800 Opera mobile youtube videolarını açmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

nurettin1975

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Opera mobile youtube videolarını açmıyor
Nokia 5800 telefonum opera youtube videolarını açmıyor kendi tarayıcısı ile girdiğimde bağlantı hatası veriyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia 5800 telefonum opera youtube videolarını açmıyor kendi tarayıcısı ile girdiğimde bağlantı hatası veriyor
Ah ah sertifika hatası bu bitmez çaresiz bir dert. Çözümü sertifikaları yenilemek ama yok

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sertifika hatası değil sorun daha önce de söyledik telefonlar artık çok eski. Doğal olarak desteklenmedikleri için çalışmıyor. Sana tavsiye ikinci el temiz android telefon veya sıfır giriş seviyesi android telefon alman. Bırakın artık şu çoktan mezara girmiş Symbian ı..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

nurettin1975

Üye
    Konu Sahibi
Maerkek o networking sis kurulmuyor dahili bileşen hatası veriyo
Mesaj birleştirildi:

Memoli bu sefer hiç bir siteye girmiyor

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim yukarıda da yazdığım gibi. Artık şu telefonlardan youtube instagram vb. sitelere girmeye çalışmayı bırakın.

nurettin1975

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu cfw ye attım bu sefer hiç girmiyor sitelere

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Bu saatten sonra da zaten hiç uğraşamam symbian telefonlarla.

nurettin1975

Üye
    Konu Sahibi
Komiser memoli bu opera da youtube açılıyor ama ortada beyaz yuvarlak dönüp siyah ekranda kalıyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Maerkek o networking sis kurulmuyor dahili bileşen hatası veriyo
Mesaj birleştirildi:

Memoli bu sefer hiç bir siteye girmiyor
Bende alıyorum çözümü yok. Arama yap , müzik dinle foto çek . Ama internete girmeyi unut. Çözümü yok html5 'i desteklemeyen telefona ne yapsan boş.

Müzelik elimde dursun , antika ilerde iyi para eder. Arada bir elime alayım kullanayım geçmişi yad edeyim diyorsan 5800 kullanabilirsin.

Bak Nokia 6 var . Temiz bulursan sesi falan çok iyi . Z launcher yüklwrsin bir de miss olur sana .

Üst Alt