Nokia 5800 XM Kasa/Kapak Sorun ?? Çok Acil Arkadaşlar..


icazet

icazet

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 5800ımı çok yıprandıgı için söktüm dokunmatik ekran buldum netten getirtim..şuan kasa kapak arıyorum yanlız bende bulunan arka kasa kapagına bakıyorum kamera flaş ledleri duruyor ve gps antenleri sanırım onların yapışkanlarıda duruyor, flaş ledler kaddiyyen çıkacak gbi görünmüyor flaşların üstünü kaplayan beyaz renkteki metali çıkarttım,flasın altında yapışkanları varmış plastik kasadan ayırdım bu sefer 4 tane üst üste duran igne gibi soketleri çııkaramadım o şekilde duruyor bunları nasıl çıkaracagım yoksa alacagım kasa kapagın yanında bu flaş ledler ve bu gps yapıştırma antenleri verilecekmi ?? yardımcı olursanız teşekkür ederim..böyle bişey başına gelmiş kardeşimiz varsa buradan yardımcı olsun..
 
icazet

icazet

Üye
    Konu Sahibi
olumlu olumsuz bi cevap bekliyorum arkadaşlar
 
hikmet366

hikmet366

Üye
verilmez diye düşünüyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt