Nokia 5800 v6 Çıkışı Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
konuya bak v60 dan cıkıtı skyfireye dondü

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
hani la ayın 19 u oldu hala cıkmadı atıp tutmayın abicim....

Esendağlı

Esendağlı

Üye
V60 ın dedikodusu çıkıyor ama kendisi birtürlü çıkmıyor:)

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ben v70 Çıkartıcam Yarın Siz Hala v60 Mı Bekliyorsunuz Yazık Size :D:D Bekleyelim Bakalım Daha Kaç Asır Beklicez Bir v60 İçin :D

lasvetorus

lasvetorus

Üye
With that in mind, we are announcing that we will complete the phase out of our legacy v1.0 product on Windows Mobile and Symbian on December 31st, 2010 for

Yazı Skyfire ın resmi sitesinden alınmıştır. Yani müneccim olmaya gerek yok evet Belirtilen tarihlerde Symbian versiyonu tüm ülkelerde kullanılacak diyor. ( Tabii Planlıyoruz diye eklemişler ) yaNİ ONLAR BİLE GARANTİ KONUŞMAMIŞ :)

Müneccim değil de mütercim olmuşsun sen.Demek symbian versiyonu bütün ülkelerde kullanılacak diyor.İlginç..:lac:

SilentOne

SilentOne

Üye
işin gari biz v60 için neden sabırsızlanıyoz flash 10.1 için ve widget özelliqi için yoksa başka bişi için deqil

beytolga

Üye
.........

kazoo_44

kazoo_44

Üye
geçen beni de aradılar test aşamasında diyorlar çıkacak diyorlar ben de bastım fırçayı çıkacak çıkacakne zaman çıkacak :@

SilentOne

SilentOne

Üye
çıkar inş.. bu haftalar içinde

SilentOne

SilentOne

Üye
xDxdxd

cemorhun

Üye
Arkadaşlar bugün gidip Samsung wave S8500 almış bulunuyorum V.60 ister çıksın ister çıkmasın umrumda değil yeni sahibi düşünsün artık =)) Elveda nokia der bundan sonra yoluma samsung ile devam edeceğimi de bildiririm :) Nokia cidden bitti gözümde... Galaxy S düşünmedim değil lakin 1 kamerasının flashsız oluşu 2 malzemesinin kalitesiz duruşu 3 çabuk deforme olması 4 yazılımsal kilitlenme sorunları 5 fiyatının 1450 lira olmasıgibi nedenlerle şimdilik s8500 a karar verdim :) E hayırlı olsun bakalım...

anilvasif

Üye
o güvenilir kaynağı sokakta kösede sıkıstırıp dövelim :))))))))

furkan5800

furkan5800

Üye
göya v40 sondu aman inşallah çıkarda güncelleriz:yuru:yuru

gryclnk

gryclnk

Üye
v6 çıkmış laa :P: :bann:

cemorhun

Üye
v 52 çıkmış cidden :) heryerde yazıo ama merak ettiğim şu beyaz kare ne oldu ki ?

metinmert06

Üye
bana az önce mesj geldi V52 çıkmış yüklüyorum şuan

patron_benim_43

Üye
Nokia 5800 ExpressMusic v6 Çıkışı 18/03/2011 (Kesinlik)

Üst Alt