Nokia 5800 v6 Çıkışı Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Evet yaa bu beyaz kare benimde canımı sıkıyor . Takıntı işte bendekide .d Zararı olmasada canımı sıkıyor .s

stopaj

stopaj

Üye
evet benim de canımı sıkyor :hmmm:ağlarım:

Dtn

Üye
31 Kasım`da çıkacak. :box

cemorhun

Üye
31 Kasım`da çıkacak. :box

Şimdi de 31 kasım çıkarma başımıza :) Bundan sonra bi tarih veren altına da nokia CEO sunun ıslak imzasını taşıyan bildirimin resmini koysun arkadaşım :) Yoksa inanmak yok ...

Şehriyar

Şehriyar

Üye
nokia 31 şubatta çıkcak desin inanın hiç şaşırmam :D

Slck*

Slck*

Üye
Nokia ceosu Olli Pekka Kallasvuob açıklama yaptı v6 ile ilgili

Dtn

Üye
Şimdi de 31 kasım çıkarma başımıza :) Bundan sonra bi tarih veren altına da nokia CEO sunun ıslak imzasını taşıyan bildirimin resmini koysun arkadaşım :) Yoksa inanmak yok ...

içerden arkadaşım söyledi :ehe 31 şubat daha iyiymiş ama :ehe

lasvetorus

lasvetorus

Üye
Bir tarih daha verinde onu bekleyelim. :sahan:
:bann:

tnrskr

Üye
aslında çıkmış ama herkese vermiyolarmış mesela bende var ama paylaşamam çok kral sürüm olmuş inşallah maraba versiyonuda çıkınca sizde denersiniz:oke:

qwers

Üye
nokia ceosundan açıklama geldi 'v60 ı yaptım olacak':ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
tmm işte 31 şubatta çıkacakmışş :ehe :ehe:ehe

emr-erock

emr-erock

Üye
aslında çıkmış ama herkese vermiyolarmış mesela bende var ama paylaşamam çok kral sürüm olmuş inşallah maraba versiyonuda çıkınca sizde denersiniz:oke:
adama bakarmısınız y ahiç utanmada yok. Çoluk çocuk...:bann:)::sopa:

SilentOne

SilentOne

Üye
v60 ı adam çıkırmışş bari para ile satsın

KELGER

KELGER

Üye
v60 ı flash için bekleyenler 31 ocaktan sonra skyfire açılıyor.o daha iyi kafanızı v60 a takmayın.zaten flah 10 değil isterse 11 çıksın hızınız yetmez video izlemeye.

SilentOne

SilentOne

Üye
biz her türlü hızla izleriz

qwers

Üye
skyfire kesin düzeliyomu 1 ocaktan sonra?

KELGER

KELGER

Üye
kapanacak yazdığı zaman kimse inan mıyordu.ama kapandı
şimdi açılacak yazıyor ama bilmem artık doğrumu yalanmı.

Crixus07

Crixus07

Üye
:D:D bu gidişle cıkmaz bu ya

cemorhun

Üye
v60 ı flash için bekleyenler 31 ocaktan sonra skyfire açılıyor.o daha iyi kafanızı v60 a takmayın.zaten flah 10 değil isterse 11 çıksın hızınız yetmez video izlemeye.

Abi hangi videoyu izleyemediğimizi anlamadım ben ? Youtube videolarını mis gibi izliyoruz hiç de bi sıkıntımız yok allaha şükür. Ha müşteri hizmetleri de bugün itibari ile de BİZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YAPMADIK AMA VERSİYON İÇİN ÇALIŞILIYOR FAZLA UZAMAZ ÇIKAR diyor yani ne 27 sini Nokia çıkarmış ne 16 sını :) Uydurmalara gerek yok. SkyFire konusunu da açıklayalım bilir misiniz bilmem Android ve windows mobile için skyfire ın 2.0 sürümü çıktı Symbian için de hazırlanıyor evet yakın bir tarihte Skyfire 2.0 sürümü Symbian destekli de çıkacak ve kullanılabilecek. Ama kesin tarihi VEREMEM çünkü yazılımı yapan firmada çalışmıyorum...

--------------- Ekleme ---------------

kapanacak yazdığı zaman kimse inan mıyordu.ama kapandı
şimdi açılacak yazıyor ama bilmem artık doğrumu yalanmı.

With that in mind, we are announcing that we will complete the phase out of our legacy v1.0 product on Windows Mobile and Symbian on December 31st, 2010 for

Yazı Skyfire ın resmi sitesinden alınmıştır. Yani müneccim olmaya gerek yok evet Belirtilen tarihlerde Symbian versiyonu tüm ülkelerde kullanılacak diyor. ( Tabii Planlıyoruz diye eklemişler ) yaNİ ONLAR BİLE GARANTİ KONUŞMAMIŞ :)

Üst Alt