Nokia 5800 v6 Çıkışı Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

cemorhun

Üye
bu kaynaklar kargalar falan heralde:d:

Yok genelde finlandiyada nokiada çalışan bir türk tanıdık oluyo :D bilgi sızdırıyo dışarı nokia da sırf ona inat çıkarmıyo yazılımı taa ki o susana kadar da çıkarmayacak sanırım :D =)))))

qwers

Üye
Yok genelde finlandiyada nokiada çalışan bir türk tanıdık oluyo :D bilgi sızdırıyo dışarı nokia da sırf ona inat çıkarmıyo yazılımı taa ki o susana kadar da çıkarmayacak sanırım :D =)))))

yada nokia sabah bunları 9'da arıyor v60 ın test aşamasında olduğunu söylüyor:ehe

cemorhun

Üye
yada nokia sabah bunları 9'da arıyor v60 ın test aşamasında olduğunu söylüyor:ehe

Nokia bunları bireysel olarak birilerine söyleyeceğine bence açıklasın internet sitesinden biz de kurtulalım onlar da :kop:

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye

aradılar ve tarih belli deil ama çıkacak dediler sana yalan borcumuzmu var ? beni 9 da deil ama 11 de aradılar sende destek mesajı at senide arasınlar çıkarmamaları onların şerefsizliği:nono::nono::nono:

cemorhun

Üye
aradılar ve tarih belli deil ama çıkacak dediler sana yalan borcumuzmu var ? beni 9 da deil ama 11 de aradılar sende destek mesajı at senide arasınlar çıkarmamaları onların şer*****liği:nono::nono::nono:

Arkadaşım yalanı siz değil onlar söylüyo zaten ne gerek var bu kadar bulandırmaya koca firma çıkıp da bir yazılım tarihi veremiyorsa resmi bi şekilde sitesinden hiç boşuna dünya deviyim de demesin. Arıyorlar doğru ne yazarsanız yazın arıyorlar ama icraat yok...

SilentOne

SilentOne

Üye
ne 1 ocakmıı tmam bekleyek bari xDxD

cemorhun

Üye
Evet 1 Ocak hadi bunu da ben uydurayım bakayım ne kadar yayılacak :D 1 ocakta çıkıyo v.60 haberiniz olsun kim söyledi derseniz. NASA da çalışan astronot bi arkadaşım söyledi :D onunla hiç ilgisi yok ama olsun söyledi işte =))))

emr-erock

emr-erock

Üye
SilentOne

SilentOne

Üye
nasamı bnana fbı daki arkadaşım soyledi :D

Slck*

Slck*

Üye
Evet 1 Ocak hadi bunu da ben uydurayım bakayım ne kadar yayılacak :D 1 ocakta çıkıyo v.60 haberiniz olsun kim söyledi derseniz. NASA da çalışan astronot bi arkadaşım söyledi :D onunla hiç ilgisi yok ama olsun söyledi işte =))))

Sana guveniyorum :D

Guvenilir bi jjkaynak alinan haberw gore 1 ocakmis :D

qwers

Üye
aradılar ve tarih belli deil ama çıkacak dediler sana yalan borcumuzmu var ? beni 9 da deil ama 11 de aradılar sende destek mesajı at senide arasınlar çıkarmamaları onların şer*****liği:nono::nono::nono:

arkadaşım niye üstüne alındınki benim lafım sana değil zaten nokiaya :) böle saçma sapan kaçamaklı cevaplar veriyolar aradığındada işte:)

twofan

twofan

Üye
Arkadasim 1 ocakta da cikmazsa vallaha sataram koyu ha (pardon telefonu) :)) (zugurt agadan alinti yapmaya calistim kendimce) :))

--------------- Ekleme ---------------

Yaklasik 1 hafta once 2. El ipod touch aldim internetede giriyorum muzikte dinliyorum bi haftadir acmiyorum 5800 sirf v60 gelecekte telefon duzelecekdiye tutuyorum elimde :( ttnet wi-fi den bile baglanabiliyorum internete su anki aklim olsa i phone alirdim :(

SilentOne

SilentOne

Üye
suan elimde teyzemin bna verdiqi iphone 3gs 32gb beyaz var malesef mikro sim kartım olmadıqı için hattımı takamıyom ama iphone emin olum ki symbian kadar deqil şimdi symbian diyince nokia aklına geliyor ama bunun sonny in çıkartıqı telefonda symbian da dene bak ozamn i os mu symbian os mu ii anlarsn.....

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Symbian Her Türlü Ağır Basar.

amocan_35

amocan_35

Üye
Benim canımı sıkan ha bire güvenilir kaynak denilip de kaynak gösterilmemesi :) Kim bu yalanları ortaya atıp duran güvenilir kaynak. Bi sussun da nokia açıklama yapana ya da versiyonu piyasaya sürene kadar bekleyeli adam akıllı. Tamam resmi açıklama gelmiş v6 çıkacak diye tamam tarihine de kasım ortaları gibi MU;HTEMELEN !!!!! denilmiş ama bu demek değil ki Kasım 16 :) E bide şu var kasım ayı gibi muhtemelen çıkacak dendiği de chip dergisinin net swayfasında yazıyor diye inandık :) Onun da doğruluğu tartışma götürür yani :) Başlarım v.6 sına ben ek özellik de istemiyorum tek derdim şu beyaz kareden kurtulmak :) Tema efektlerini açmıyorum o kare yüzünden :S
beyaz kare ne yaf :D

Davulbaz

Davulbaz

Üye

:d::d:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Banada özel bi ajan söyledi tamamdır bence kesin olarak 1 ocakta çıkacak . Yayabiliriz . Kaynak sağlam .

qwers

Üye
evet 1 ocak banada nokia ceosu söledi :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Size bi sır vericem . Nokia sahibi benim .d
Nasıl çıkacağı ve ne zaman çıkacağı bana bağlı ve herşeyi bilirim .
Asıl tarih 2012 !!

Üst Alt