Nokia 5800/C6 20.0.043 (Symbian ^3)

Sponsorlu Bağlantılar

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
hani dedinya menuden kaynaklanıyo die ben bunu daily'de gördüm adam paylaşmış ilerleyen sayfalardada yatay olmadığı için bir fix yayınlamışlar ama geçenlerde gördüm dolaşırken bi araştrim. İnşallah bulurum...

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
hani dedinya menuden kaynaklanıyo die ben bunu daily'de gördüm adam paylaşmış ilerleyen sayfalardada yatay olmadığı için bir fix yayınlamışlar ama geçenlerde gördüm dolaşırken bi araştrim. İnşallah bulurum...

Telefonun sensör ayarları kapalı kullandıgım için o bug'u farketmemişim kardesim insallah bulursun =)

tugrul_27

tugrul_27

Üye
:) böylelikle forumdaki bütün FWleri denemiş oldum

en güzel FW orjinal FW... orjinal FW dönüyorum

bu FWde olduğu gibi bütün yapılan FWlerde hata var.... kırmızı yada yeşil ışık sorunundan tutun... ovi mağazaya kadar, e-posta ayarlarına kadar bütün yapılan fwlerde hata aldım....

bak kardeşim bu cfw ler orjinal yazılımlar değil v.i.p yani özel yazılımlar olduğu için elbetteki hataları kusurları var bunu nokia kendisi yapmıy pnht ve ekibi yapıyo adamalr daha ne yapsın ellerinden geleni yapmış 5800 'a resmen çağ atlatmış bunada şükür ama şuna emin ol hatasız bulamzsın kendi yazılımında bile hataalr vardır eee nede olsa insanız hatasız olmak ancak allaha mahsus bir durum kolay gelsin :oke:

Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim bu cfw ler orjinal yazılımlar değil v.i.p yani özel yazılımlar olduğu için elbetteki hataları kusurları var bunu nokia kendisi yapmıy pnht ve ekibi yapıyo adamalr daha ne yapsın ellerinden geleni yapmış 5800 'a resmen çağ atlatmış bunada şükür ama şuna emin ol hatasız bulamzsın kendi yazılımında bile hataalr vardır eee nede olsa insanız hatasız olmak ancak allaha mahsus bir durum kolay gelsin :oke:

Dogru demissin kardesim =) Ki nokia 5800 v52 de tema efektlerini actigin zaman menu tusuna basiyordun ve "acik ugulamaları göster" butonunun yanindaki s60 simgesinin arkası beyaz oluyordu =) Kıpraştırınca düzeliyordu =)

Ki c6 fwleri orjinal 5800 v52 fw lerinden cok hizli =)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Sonunda buldum ekran döndürmeyi şu dosyayı fw'nize gömerek ekranı yatay hale getirebilirsiniz...

LINK:

PriZm

PriZm

Üye
kardeş başka biryere upload edemezmisin 4shared açılmıyor...

timurlek58

Üye
Türkçe Ve İngilizce dilleri vardır
bunun icin de almanca olanida yok mu?

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
ekran döndürme olayı düzeltildimi???

--------------- Ekleme ---------------

telefonu yan çevirince qwerty klavye çıkıyormu ve bu açılışta mesajlar açık yazıyor telefonu açınca mesajlar kendiliğinden mi açılıyor ki böyleyse bu gereksiz bişey iyi forumlar

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
ekran döndürme olayı düzeltildimi???

--------------- Ekleme ---------------

telefonu yan çevirince qwerty klavye çıkıyormu ve bu açılışta mesajlar açık yazıyor telefonu açınca mesajlar kendiliğinden mi açılıyor ki böyleyse bu gereksiz bişey iyi forumlar

Hayır açılışça çalışmıyor. Mesajlara girersen ve geri dediğin zaman açık kalıyor. Bence gereksiz değil çünkü hızlı girmiş olurorsun ve ekran döndürme konusuna gelirsek yukarda linki verdim onu fw'ye gömüceksin...

BuBAsTiS

BuBAsTiS

Üye
Nokia N8 deki gibi seçim tuşları ortaya dayalı
bu nasıl yapılıyor bilen birisi söyleyebilir mi

BuBAsTiS

BuBAsTiS

Üye
teşekkürler

toligargala

toligargala

Üye
kardeş eline sağlık emek vermişsin. fakat benim telede böyle bir sorun telefon ışıkları diskotek isıkları gibi gidip geliyor ekran dahi böyle olurken dokunmatık çalışmıyor vede sarjı o anda bitiriyor kapatıp açıyorum düzeliyor sonra yine aynı yapıyor... bu sorun olmasaymış süper olacaktı yinede emeğin için tşkrler...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Quantanium

Quantanium

Üye
    Konu Sahibi
kardeş eline sağlık emek vermişsin. fakat benim telede böyle bir sorun telefon ışıkları diskotek isıkları gibi gidip geliyor ekran dahi böyle olurken dokunmatık çalışmıyor vede sarjı o anda bitiriyor kapatıp açıyorum düzeliyor sonra yine aynı yapıyor... bu sorun olmasaymış süper olacaktı yinede emeğin için tşkrler...

Kardesim 2 ayri telefona bu fw yi kurdum senin dedigin gibi diskodek bugu yoktu :D

Flash işlemini düzgün yaptin mi :D Flashtan sonra hard format sonra soft format at :D

• Beğen
Utk4n*

Utk4n*

Üye

Kardesim 2 ayri telefona bu fw yi kurdum senin dedigin gibi diskodek bugu yoktu :D

Flash işlemini düzgün yaptin mi :D Flashtan sonra hard format sonra soft format at :D

DiSkotek modu mu waRmıS banada atSana hocaaa diSko diSkoooooo :D.

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Diskotek bugu haha:kop:

• Beğen
Utk4n*

Utk4n*

Üye
Çok kuLLanışLı bence bende iStiyoRum :D.

• Beğen
MidlandisBack

MidlandisBack

Üye
Deniyorum reyis eyvallah

Üst Alt