nokia 5300 için msn

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet0121

ahmet0121

Üye
kardes saol ALLAH tuttuğunu altın etsin

ali1717

Üye
ya bendede aynı sorun yüklüorum dosya hatası falan dio kırcam telefonu:vur:grrr::nargile::sofer:

sercu

sercu

Üye

arkadaşlar buyrun 5300 da sorunsuz çalışan msn.

defix

Üye
hat farkediyormuu??
hattım avea da

sercu

sercu

Üye

5300 msn programı sorunsuz çalışıyo arkadaşım. buyur tepe tepe kullan...

--------------- Ekleme ---------------

Valla ben sadece Turkcell de denedim çalıştı. diğer hatlarda da çalışlıyo mu bilmiyorum Defix ya. Bi dene olmazsa başka progarm buluruz. tmm???

faLLen_anqeL

Üye
arladaşlar ben size bir tane tavsiye edeyim 5300 5200 6300 gibi telefonlarda girebiliyorsunuz ben de 5300 var ve ben onu kullanıyorum adres aşağıda
herkese selamlar isteklerinizi bekliyorum
bnm tlfnum 5200 bunu yükledim adresimi ve şifremi yazdım fakat login error:logging diye bi şey çıkıyor ve açılmıyor:(yardım ederseniz sevinirim

1000rr

1000rr

Üye
siz işi bilmiyosunuz ark. simdi gidip bi emslite indiriosunuz sonra girip msn adresini yazıyosun istediğin kadar gir 3 kntr ister çık gir 3 knt gprs ayarları önemli dil her yöne giriom sonra kendinize geliosunuz

SonSuz33

Üye
paket veri tabanı yoq gibi bişey diyor bu ne acaba aradaşlar 5300 :S

kiLLik52

Üye
beyler hepsini denedim ama olmuyo ...:S

never.never

Üye
ooff bnde açılmıyoo...yardım edin sebebi ne olabilir telefona yüklemeyi bırakın bilgisayarda tıklıyorum açılmıyo bileee :S

bilgisayarına winrar yükle açılır

kiLLik52

Üye
o anlamda değil kardeş sende yaptın bizi şey..:D TElefonda açılıyo ama girmiyo girse bile açılmıyo anında 2 kontör gidiyo

yasirarslan

yasirarslan

Üye
kardeşim mig33 yeterince anlatılmış olarak var

oznkrm

Üye
arladaşlar ben size bir tane tavsiye edeyim 5300 5200 6300 gibi telefonlarda girebiliyorsunuz ben de 5300 var ve ben onu kullanıyorum adres aşağıda
herkese selamlar isteklerinizi bekliyorum

sbı yalan konusmussun ya ındırdım attım telefna acmadı bıle
mıg 33 de acıyodu hıc yoksa!!:bann:

dufy276

dufy276

Üye
arkadaşlar 5300 için ve diğer .jar destekleyen telefonlar için ebuddy mobile messenger war isteyen indirsin girio hesaplıda 30 dk da 2 weya 3 kntr gidio çok gsl

yarasafb

Üye
Ya Arkadaşlar 5300 Paket Veri üye Olun Diyo Napacam Bilen Varmı Msn Baglan Mıyo Acil Yardım Bekliyorum

Reis_2

Üye
Usta Saol Da Kaç Kontör Gittiğini Söylerseniz Daha Iyi Olacak .. Paylasım Için Teşkkrler ..

vera

vera

Üye
ben burdan indirdim benim tlf da sorunsuz çalışıyor...

hitafkamkac

hitafkamkac

Üye
yaw çalışsa da çok kontör yiyo ...

feyyazbjk

Üye
çok teşekkürler

5300caner

5300caner

Üye
ben söleyeyim benimde tel.5300 ama üzgünüm bu marka msn desteklemiooooo:oke::agla:(:nono: