nokia 5300 için msn

Sponsorlu Bağlantılar

ALPii_59

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5300 için msn
slm beyler ben nokia 5300 için msn programı arıyorum hiçbir yerde bulamadım:(bulursanız cok sevinirim bide arkadaslar az kontore bağlanan olursa cok daha ii olur:)simdiden tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: aykuts72

express35

express35

Üye
Ben 1 sürü buldum 5300 telefonuma ama bulmak önemli değil girmesi önemli bende girmedi hiçbiri :@:@

yxL

yxL

Üye
bencede bende 6300 kuLLanıorum piyasada bi sürü msn prog. var ama hiç biri benm teLde çaLışmıo :(:(:(

erdoganpepe

erdoganpepe

Üye
evet arkadaşlar bende de 5300 var ama msn e bağlanamadım bir turlu bu nasıl iştir anlamadım..gitti..!

maxiburak

maxiburak

Üye
bend ede olmuyo arkadaşlar

isooo37

Üye
bende de 5200 var bi tane buldum msn programı benim telde calıstı ama biraz sorunlu calıstı aynı sayfada bi kac kişiyle konusuyosunuz biraz karısıktı yane bende sildim :D:D

balaban60

Üye
yakın Zamanda çıkar Sanırım Yeni Model Olduğu Için Bir Kaç Ay Sonnraları Bir Ihtiml

zx6r

zx6r

Üye
javaa

hknspc

Üye
yok hiçbiri çlşmıo bnde buldum 1 kaç tne hepsi fısss

ansswer3

ansswer3

Üye
beyler ben bulmuştum ama girio ama ekranda ne yazdığı belli diil Rusçaydı sanırım :D:D:D:D kutular çıkıodu ! ...

manisali4545

Üye
arladaşlar ben size bir tane tavsiye edeyim 5300 5200 6300 gibi telefonlarda girebiliyorsunuz ben de 5300 var ve ben onu kullanıyorum adres aşağıda
herkese selamlar isteklerinizi bekliyorum

koraydenizli34

Üye
eyw. baba saoL

b.gurer

Üye
saol arkadaşım bende sorunsuz çalışıyhoo

ersoy20

Üye
eyvallah

kwrcx

Üye
ooff bnde açılmıyoo...yardım edin sebebi ne olabilir telefona yüklemeyi bırakın bilgisayarda tıklıyorum açılmıyo bileee :S

enes442

enes442

Üye
s40 programlar bölümünde mig33 var onu tavsiye ederim o nu kullan

1000rr

1000rr

Üye
kardeş bendede 5300 var ve msn 24 satti sınrsız 2kntr giriom herkes dio 5300 girmez msn program yüklenmez benim telefonumda nevigasyon programı bile var saati 8 kntr ama olssun yakıında sırf 5300 kullananlar için konu açıcam hepinizi bekliyorum bütün indirdiğim programlar ve oyunları ekleyeceğim sırf 5300 kuyllananların 5300 kötü kullanışsız bir telefon görmesinler die saygılarımla

enes442

enes442

Üye
tabiki nokia telefon cıkartıyosa o kötü olmas iyi bi yönü vardır.

iskenlii

iskenlii

Üye
ben de 5200 için varda 5300 ra olurmu bilmiyorum arkadaşım

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
sagolasın dostum :oke: