nokia 6 için symbian duvar kağıtları ?


Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar eski bir symbian kullanıcısı olarak uzun süredir kullandığım nokia lumia cihazı yeni nesil bir android model ile değiştirme niyetindeyim; kamera odaklı nokia 9u almayı planlasam da o modeledaha vakit var (en az 5 ay )
o vakte kadar bir nokia 6 almayı düşünüyorum (o model bana eski c6-01imi anımsatıyor :D ) ama çok özlediğim symbian havasını bu modele katmak istiyorum; nokianın symbianda kullandığı o yerleşik duvar kağıtlarından arıyorum; internette var ama çoğu 360-640 bana yüksek çözünürlüklü lazım sizde var mı ya da bulabileceğim bir site biliyormusunuz (genel wallpaper sitesi değil sadece bunlar için; yoksa deviantartta bi 20 dk gezsem zilyon tane duvar kağıdı bulurum eminim )

çoğu kullanıcı yeni modellerin arayüzünü eski cihazına getirmeye çalışır ben tersini yapıyorum :D ee sizde var mı böyle bişeyler
 
  • Beğen
Tepkiler: selim oğuz
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt