Nokia 500 Telefon Açılmıyor ACİL YARDIM

• 21 Eylül 2012
  • 5079 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...tcher4-01-telefon-ince-ayar-s60v5-577538.html

Nokia 500 telefonum var... Belle Refresh

Olay şöyle oldu
    Yukarıdaki programı kurdum.. Menüden default settings yaptım heralde.. Sonra menüden hiçbir programa girmedi...
    Telefona reset attım şimdi de telefon titriyor ama açılmıyor... Galiba sistemi çökerttim elim ayağım titriyor yardım lütfen

- - - Eklendi - - -

lütfen bir bilen yok mu?

Yazan: prodog
  2. arkadaşım telefona reset at düzelmezse yeniden yazılım yükle düzelir.

prodog bunu beğendi.
  3. yazılımı nasıl yükleyecem? reset denedim olmadı zaten resette gitti telefon

4. telefonu na uygun forumdan yazılımları indir.

phoenix 2012 son sürümü indir.

nokia suite son sürümü indir.

daha sonra bana özelden pm at yardımcı olurum.

prodog bunu beğendi.
  5. navifirm programını kur, o RM-675 senin telefonuna uygun değil telefondan *#0000# yap orda görürsün RM nin kaç oldugunu ona uygun olanını navifirmden indir phoenixle flash at

6. telefonu açabilsem öğreneceğim bende ama açamıyorum :/

7. hard format atmayı denedin mi?

8. arkadaşım özeline baksana yardım edelim.

prodog bunu beğendi.
  9. telefonu açamıyorum titriyor sonra tekrar kapanıyor

10. öldürmüşsün teli hizan arkadaş müsaitken yardım etsin sana özel mesajlarına bak bence

11. mesaj gönderilmiyor dolmuş senın kutu,

ben baktım verdiğim linkten navifrmi indir soldan nokia 500 RM-750 yi seç ,sonra 111.21.28 i seç, sonra variants yazan yerin altında ınsert text here to filter results yazan yaere tıkla 059G725 yaz yan tarafta çıkan dosyaların hepsini işaretle indir ondan sonra phoenixle flash at

12. OLDU OLDU ! :D hizan'a sonsuz teşekkürler çok yardımı dokundu ! :tşk: :tşk::tşk::tşk:

13. sevindik adına :D

14. Ben telefonu flashla çökerttim garantiye verdim telefonun anakartı değişti dış kozmetik ve pil hariç içi değişti :D

15. aferin nasıl yaptın :ehe

16. yanlış flashla çöktü 1ay telefonsuz kaldım :D ama iyi oldu sıfır gibi oldu telefon :D

17. motoru sıfırladım diyorsun yani :ehe

18. hocam ayni sorun bende de var linki atarmisiniz???

- - - Eklendi - - -

ben dosyaları indirdim phoenixle flash atma işlemine geldim fakat "scan product"a tıklayamıyorum lütfen yardım edin telefonu bağladığımda görünmüyor pcde ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 13:56