Nokia 500 Telefon Açılmıyor ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prodog

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 Telefon Açılmıyor ACİL YARDIM
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...tcher4-01-telefon-ince-ayar-s60v5-577538.html

Nokia 500 telefonum var... Belle Refresh

Olay şöyle oldu
Yukarıdaki programı kurdum.. Menüden default settings yaptım heralde.. Sonra menüden hiçbir programa girmedi...
Telefona reset attım şimdi de telefon titriyor ama açılmıyor... Galiba sistemi çökerttim elim ayağım titriyor yardım lütfen

- - - Eklendi - - -

lütfen bir bilen yok mu?

hizan

hizan

Üye
arkadaşım telefona reset at düzelmezse yeniden yazılım yükle düzelir.

• Beğen
Tepkiler: prodog

prodog

Üye
    Konu Sahibi
hizan

hizan

Üye
telefonu na uygun forumdan yazılımları indir.

phoenix 2012 son sürümü indir.

nokia suite son sürümü indir.

daha sonra bana özelden pm at yardımcı olurum.

• Beğen
Tepkiler: prodog
backwater

backwater

Üye
navifirm programını kur, o RM-675 senin telefonuna uygun değil telefondan *#0000# yap orda görürsün RM nin kaç oldugunu ona uygun olanını navifirmden indir phoenixle flash at

prodog

Üye
    Konu Sahibi
navifirm programını kur, o RM-675 senin telefonuna uygun değil telefondan *#0000# yap orda görürsün RM nin kaç oldugunu ona uygun olanını navifirmden indir phoenixle flash at

telefonu açabilsem öğreneceğim bende ama açamıyorum :/

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard format atmayı denedin mi?

prodog

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5282799' Alıntı:
hard format atmayı denedin mi?

telefonu açamıyorum titriyor sonra tekrar kapanıyor

backwater

backwater

Üye
mesaj gönderilmiyor dolmuş senın kutu,

ben baktım verdiğim linkten navifrmi indir soldan nokia 500 RM-750 yi seç ,sonra 111.21.28 i seç, sonra variants yazan yerin altında ınsert text here to filter results yazan yaere tıkla 059G725 yaz yan tarafta çıkan dosyaların hepsini işaretle indir ondan sonra phoenixle flash at

prodog

Üye
    Konu Sahibi
OLDU OLDU ! :D hizan'a sonsuz teşekkürler çok yardımı dokundu ! :tşk: :tşk::tşk::tşk:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sevindik adına :D

karabay1905

Üye
Ben telefonu flashla çökerttim garantiye verdim telefonun anakartı değişti dış kozmetik ve pil hariç içi değişti :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
aferin nasıl yaptın :ehe

karabay1905

Üye
yanlış flashla çöktü 1ay telefonsuz kaldım :D ama iyi oldu sıfır gibi oldu telefon :D

hexes

Üye
mesaj gönderilmiyor dolmuş senın kutu,

ben baktım verdiğim linkten navifrmi indir soldan nokia 500 RM-750 yi seç ,sonra 111.21.28 i seç, sonra variants yazan yerin altında ınsert text here to filter results yazan yaere tıkla 059G725 yaz yan tarafta çıkan dosyaların hepsini işaretle indir ondan sonra phoenixle flash at

hocam ayni sorun bende de var linki atarmisiniz???

- - - Eklendi - - -

ben dosyaları indirdim phoenixle flash atma işlemine geldim fakat "scan product"a tıklayamıyorum lütfen yardım edin telefonu bağladığımda görünmüyor pcde ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt