Nokia 2730 Garanti Sorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakingty

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 2730 Garanti Sorum
İyi günler arkadaşlar ben 2011’de Nokia 2730 classic telefon aldım ve garanti normal şartlarda devam ediyor, faturası var.Ama telefonun ekranı(kapağın plastik camı)kırıldı.Babamda bunu sıradan bir telefoncuya götürerek yan sanayi kapakla değiştirmiş.Şimdi ben bu telefonu satıcam ama kimi telefoncular kapak değiştirildiği için garanti devre dışı olmuştur diyor kimileride sen onu orijinal kapakla değiştirirsen yetkili servis anlamaz diyor.Hatta bi telefoncu aynen şöyle söyledi eğer o vidalarını açmışsa telefon hafızasına vidanın açıldığını işliyor ve Nokia club a bilgi gönderiyor ve senin garanti devre dışı olup olmadığını anlıyorlar dedi.Çok inanmadım ama bugün Nokia cluba gittim Nokia club a sordum ve kadın bilgisayara sanırsam imei nosunu girerek sorguladı ve bunun garantisi devam ediyor dedi.Şimdi ben ne inanacağıma şaşırdım.Telefonumumu satıcam garanti bitmiş ise çok düşük fiyata satıcam eğer bitmemiş ise iyi fiyata satıcam.Eğer yetkili servis anlamaz derseniz orijinal kapakla değiştirip garantili diye satıcam.Sizce anlayabilirler mi?Anlarlarsa nasıl anlarlar?Hiç kimse bişey bilmiyor lütfen yardımcı olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt