Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!

Sponsorlu Bağlantılar

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
teşk gelmiş gecmiş en güzel program bana göre

mertology

Üye
Arkadaşlar Nimbuzz'u wirofon ile uyumlu hale getiren var mı?

SIP ayarlarında diğeri seçiyoruz: kullanıcı adı girerken illa @ işareti kullanmamızı istiyor (kullanıcıadı@sip.com şeklinde) ancak wirofon kullanıcı adında @ kullanılmıyor. Buna çözüm bulan ya da bulabilecek birisi var mı? En azından programa patch uygulayabilirmiyiz?

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi

SIP ayarlarında diğeri seçiyoruz: kullanıcı adı girerken illa @ işareti kullanmamızı istiyor (kullanıcıadı@sip.com şeklinde) ancak wirofon kullanıcı adında @ kullanılmıyor. Buna çözüm bulan ya da bulabilecek birisi var mı? En azından programa patch uygulayabilirmiyiz?

Lütfen [email protected] 'a e-posta göndererek yardım isteyin...

akyzmn

akyzmn

Üye
tsk

tugi6

Üye
güzel bir paylaşım teşekkürler

Yuzbasioglu

Yuzbasioglu

Üye
wala program hoş ellrinize saalık tsk kolay gelsin

g1gfe4ds2

Üye
Ben artizlik yapıp nickimi veriyorum, ünlü bir odamda var nick:suskun123 ekleyeni kabul edeceğim.

--------------- Ekleme ---------------

sen nimbuzz blog sitesine bir gözat orda wırofonu anlatıyo yapamazsan yardımcı olurum blog tr ye git.

merdemyar

merdemyar

Üye
nimbuzz üyesi arkadaşlar !!~!!pentagram!!~!! nickini listesine eklesinler ve orda onları bekliyor olacağım arkadaş güzel bir paylaşım yapmış tam bende yapacam derken aynı paylaşımı gördüğüm için yapmıyorum arkadaşın anlattıkları ve daha fazlası için nimbuzz'a bekliyorum nickim i yukarda yazdım eklerseniz memnuniyetle yardım ederim şimdiden teşekkürler...

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi

mrtglr55

Üye
arkadaşlar ben bunda msn yi açamadım yaw adres yada ıd yanlıs diyo ama dogru giriyorum?

voljtrann

voljtrann

Üye
nimbuzz kullanıcı adı ve sifrenin dogru oldugundan emin ol hatayı nimbuz kullanıcı adındanmı yoksa msn ad ve sifrendenmi alıyon.sayet msn adres ve sifreni kabul etmiyorsa msn sifreni degistir öyle dene .benimkinde özel karakterler vardı ebuddy kabul etmemişti

mrtglr55

Üye
nimbuzz kullanıcı adı ve sifrenin dogru oldugundan emin ol hatayı nimbuz kullanıcı adındanmı yoksa msn ad ve sifrendenmi alıyon.sayet msn adres ve sifreni kabul etmiyorsa msn sifreni degistir öyle dene .benimkinde özel karakterler vardı ebuddy kabul etmemişti
evet özel karekterler var ondan olabilir deneyecem inş olu

evet özel karekterler var ondan olabilir deneyecem inş olu
walla oldu:)

isyan996

Üye
benim telefonum nokia 3120 clasic ama nimbuzda arama yapmıyor neden acaba bilen varsa ytarım

safak1903

safak1903

Üye
Nimbuzz da nickleriniz ne arkadaşlar benimki ~he®osд¡йt~ odalarda görüşürüz inşallah:)

onurca06

onurca06

Üye
sağol adamım ellerin dert görmesin

snookumboo

Üye
yaaa açlmıo buuuuuuuuuuuuuuuu yardmmmmmmmmmmmm :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

SteamRollerJuba

Üye
arkadaşlar telefonuma nimbuzz u yükledim ama ne yaptısam facebook u açamadım . giriş yapınca direk msn sayfası gibi bölüm açılıyor arkadas ekle falan dıyor ama ben msn ıstemıyorum facebook u açmak istiyorum ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız cooook sevınırım

ve sureklı olarak hop. facebook.nimbuzz.com erişim engellendi tekrar deneyin tarzında bi yazı ıle karsılasıyorum bu yuzden mı gıremıyorum ( eçenek>Ayarlar>Topluluklar>facebook secılı )

palringo mu kullanmalıyım facebook chat için telefonum sony ericsson c905 yardımcı olursanız cok sevınırım arkadaşlar

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonuma nimbuzz u yükledim ama ne yaptısam facebook u açamadım . giriş yapınca direk msn sayfası gibi bölüm açılıyor arkadas ekle falan dıyor ama ben msn ıstemıyorum facebook u açmak istiyorum ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız cooook sevınırım

ve sureklı olarak hop. facebook.nimbuzz.com erişim engellendi tekrar deneyin tarzında bi yazı ıle karsılasıyorum bu yuzden mı gıremıyorum ( eçenek>Ayarlar>Topluluklar>facebook secılı )

palringo mu kullanmalıyım facebook chat için telefonum sony ericsson c905 yardımcı olursanız cok sevınırım arkadaşlar

Nimbuzz'da o sorun var. Nimbuzz'un Facebook sayfasında bunun için açıklama vardı oraya bak.
Belki işine yarar bir bilgi bulursun.
Facebook'a girmek için bence eBuddy daha iyi Palringo'dan.

okankoc

okankoc

Üye
ben ilk yükledigimde ayarlara girebiliyordum kaldırıp tekrar yükledim özellik desteklemiyo diyor :hmmm aceba yapabilcegim biseymi eksik kardes aceba :aha:

Üst Alt