Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!

Sponsorlu Bağlantılar

mem49

Üye
kullanmayan arkadaşlara tavsiye edilir.

ugur694

Üye
maxicep oda açın buraya girip programı yükleyen orada sizi bulur mesele türkiye maxicep türkey gibi oda ismi açılırsa

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
maxicep oda açın buraya girip programı yükleyen orada sizi bulur mesele türkiye maxicep türkey gibi oda ismi açılırsa
Ben açardım ama odalarla işim olmuyor. Özeldeyim hep :ehe

nuhkose

Üye
indirmiyor

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

sertac80

sertac80

Üye
Teşekkürler.

cotanak81

cotanak81

Üye
arkadaşlar bu nimbuz msn programının ileti ve onlayn sesleri nasıl degişiyo yardımcı olursanız sevinirim

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu nimbuz msn programının ileti ve onlayn sesleri nasıl degişiyo yardımcı olursanız sevinirim
Normalde Nimbuzz'un öyle bir ayarı yok. Ancak (telefonun 6600 galiba, yani olması gerek 6600'da) Programı kurduğun sürücüde (E veya C ) !\System\apps\Nimbuzz klasörünün içindeki "chat.amr" dosyasını ismi aynı kalmak suretiyle istediğin ses dosyasıyla değiştirirsen sana ileti geldiğinde o sesi çalar.
Ama sadece Msn'de değil. Bir Nimbuzz kullanıcısı ile sohbet ederken de o sesi çalar. Çünkü hepsi için ayrı ayrı ses konulmamış. Birisi oturum açtığında Nimbuzz uyarı vermiyor. Uyarı verseydi onu da aynı şekilde yapabilirdik.
Bu arada değiştireceğin dosyanın sen ismini değiştirmeden önce de zaten *.amr uzantılı olmasına dikkat et. Yoksa çalmayabilir :)
Sanırım yeterince açıklayıcı oldu.. Haydi kolay gelsin :oke:

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Teşekkürler :oke:

yusufabii

yusufabii

Üye
Nimbuzz da maxicep_team odası açtım...Herkesi beklerim.:)

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
süpper paylaşım ama benim telde malasef wi-fi yok :(

finike_ru

finike_ru

Üye
Böyle şeyleri sevmezdim ama bu pro süper ötesi çok sagol msn ye falanda gerek yok..

finike_ru

finike_ru

Üye
Kardeş lütfen yardım et bedava konuşmayi spy üzerinden yapiyorum ama bu bedava mesaj yerini bulamadim.Mesaj at diyorum listem boş nerden ekleyecez oraya kişi..
Ama en güzelili :)
facebok,windovs live,skyepe,yahoo,google talk,aim,myspace,kisacasi herkesle tek tuşla görüşüyorum bununla ey vallah...

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş lütfen yardım et bedava konuşmayi spy üzerinden yapiyorum ama bu bedava mesaj yerini bulamadim.Mesaj at diyorum listem boş nerden ekleyecez oraya kişi..
Ama en güzelili :)
facebok,windovs live,skyepe,yahoo,google talk,aim,myspace,herkes tek ekranda bununla ey vallah....

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bu bedava mesaj olayı şöyle oluyor; cep telefonlarından başka bir cep telefonuna gönderilen kısa mesaj değil.
Nimbuzz üzerinden diğer nimbuzz kullanıcılarına gönderebileceğin mesaj. Bir nevi e-posta... Gönderdiğin zaman karşıdaki kişiye hemen ulaşmaz, karşıdaki kişi Nimbuzz hesabına giriş yaptığı zaman görebilir. Ancak! Nimbuzz Buzz Servisi'ni kullanarak mesaj gönderdiğin arkadaşına "Mesajımı oku" şeklinde bir Buzz gönderebilirsin. (Tabi karşıdaki kişinin buzz servisini aktif etmesi gerek -ki bunun için telefon numarasını vermesi de gerekiyor-).
Arkadaşına Buzz gönderdiğinde Nimbuzz Buzz arkadaşını arar ve arkadaşını Nimbuzz'a çağırabilirsin.
Anlaşılmayan bir şey var mı?:ss

--------------- Ekleme ---------------

Seçenekler dediğin zaman Kişi ekle diye bir seçenek olması gerek:ss Son versiyonu kullanmadığım için son versiyonda nasıl oluyor bilmiyorum.

Üst Alt