Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!


maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
peki ücretsiz mi
Nimbuzz ücretsizdir. nimbuzz kullanımı sırasında internet bağlantısı kullanımınız GSM Operatörünüz tarafından ücretlendirilebilir.
İnternet bağlantısı sınırsız olan arkadaşlar kullanabilirler yoksa kontör yer...
internet paketi olan arkadaşlar kullandıklarında her hangi bir TL düşümü yaşamazlar. Eğer internet paketiniz yoksa internet kullanım ücretiniz mevcut bakiyeniz üzerinden tahsil edilecektir.
ya ücretsiz arama yapabimek için karşı tarafında nimbuzz unun olması şart mı ? Ayrıca mesaj nasıl gönderiliyor :s ? sms yani ?
Evet. Üctretsiz internet araması yapabilmek için karşı tarafında Nimbuzz kullanıyor olması gerekiyor. Bütün Nimbuzz sürümleri internet aramasını desteklemez. Öncelikle VoIP destekleyen bir cihazınızın olması gerekiyor ki Nimbuzz sizin için internet aramasını sağlayabilsin.
Güzel paylaşım tsk
Rica ederim. Umarım bilgilendirici olmuştur. Her hangi bir sorun ya da sorunda yardımcı olabilirim.
​bu nimbuzz sürümlerinde nedense bir telefon şarjı düşmanlığı var pat pat gidiyor şarjı..normal midir?
Şarjınızın "pat pat" gitmesi normaldir. Özellikle Symbian telefonlarda çok şikayet edilen bir durum. Bunun sebebi sürekli bir veri alış-verişinin olmasıdır. Daha çok özellik daha fazla veri transferi o da eşittir fazla enerji tüketimi. Nimbuzz buna bir önlem almazsa yeni sürümler çıktıkça bu sorun daha da duyulmaya başlayacak.

Kişi listesi görünümünü kompakt olarak seçerek kişi resimlerinin yüklenmesini engelleyebilir ve veri transferini az bir miktar da olsa düşürebilirsiniz. Ayrıca aynı şey sohbet ekranı için de yapabilirsiniz. Kişi profil resimlerini gizleyerek... Eğer Nimbuzz üzerinden Twitter kullanıyorsunuz tweetleri yenileme sıklığını yüksek tutmanız da enerji tüketimini azaltacaktır. :)
 
ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
Çok faydalı bir uygulama, severek kullaniyorum
 
can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
Arkadaşlar güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederim ama bunu kullanmak için keşke vaktim olsa idi ... ama olacak inş.tekrardan tşk.
 

mokita

Üye
mobilden nimbuzz sohbetlere giremiyorum
 
maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Nimbuzz sohbetler de neyin nesi?
 

KaSSaNo

Üye
hocam ben N70YÜKLEDİM sohbet odalarına girince atıyo bu sorunu nasıl çözebilirim
 
metintoroo

metintoroo

Üye
vay allah razı olsun senden ... çok işime yaradı :)
 
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bende arada bir programdan atıyor..sebebi nedir acaba? 3.50 yüklü
 
время

время

Üye
Ya bu program çok iyi ama facebookta ç.dışı arkadaşımla mesajlaşamıyorum. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ben yazıyorum ama o yazınca bana gelmiyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt