Nexus 5 buldum ama...

Sponsorlu Bağlantılar

SoullessBastard

SoullessBastard

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 buldum ama...
Beyler bir hafta öncesinde nexus 5 arastiryorum gelen bi yer var mı diye bir telefon borsasina girdim dedim abi var mi dedi kardeş yok ama ilerdeki avea da var şaşırdim bi kosu fırladım baktım harbiden var dedim abi kullanabilir miyim verdi telefony telefon 4.4 kitkat orjinal nexus 5 dedim ne kadar dedi 1650 lira dedim Oha teknosanin internet sitesinde 1400 lira bu kvkli dedi sonra zaman gecti biraz kızılay avmnin altinda yeni açılan kvkya gittim dedim abi böyle böyle sizde nexus 5 var mı dedi yok daha piyasaya çıkmadı o dedim surdaki aveada var adam kvk garantili dedi dedim adam güldu yurt dışıdır o dedi ama adam yurt dışı falan demedi ve avea yurt dışı işine falan girmez bu durum nedir beyler bileniniz var mı telefon hiç bir yerde yok sadece o aveada var güveneyim mi aveaya sizce

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam güvenmem ayrıca 1650 pahalı. Biraz bekle, bence.

• Beğen
Tepkiler: SoullessBastard
dayannight

dayannight

Üye
nexus 4 de ilk çıktığında pahalıydı zamanla ucuzlar

• Beğen
bilinçli

bilinçli

Üye
Beyler bir hafta öncesinde nexus 5 arastiryorum gelen bi yer var mı diye bir telefon borsasina girdim dedim abi var mi dedi kardeş yok ama ilerdeki avea da var şaşırdim bi kosu fırladım baktım harbiden var dedim abi kullanabilir miyim verdi telefony telefon 4.4 kitkat orjinal nexus 5 dedim ne kadar dedi 1650 lira dedim Oha teknosanin internet sitesinde 1400 lira bu kvkli dedi sonra zaman gecti biraz kızılay avmnin altinda yeni açılan kvkya gittim dedim abi böyle böyle sizde nexus 5 var mı dedi yok daha piyasaya çıkmadı o dedim surdaki aveada var adam kvk garantili dedi dedim adam güldu yurt dışıdır o dedi ama adam yurt dışı falan demedi ve avea yurt dışı işine falan girmez bu durum nedir beyler bileniniz var mı telefon hiç bir yerde yok sadece o aveada var güveneyim mi aveaya sizce
Kardeş alsan bile o telefonun garantisi olmıycak benım bildiğim kadarıyla yurt dısıların çoğunda olmuyor.Ayrıca aşırı pahalı biraz bekle 250 tl cebinde kalsın hemde için rahat olsun.

• Beğen
Tsukuyomi

Tsukuyomi

Üye
Biraz beklemende yarar var.Fiyatı düşünce teknosadan alabilirsin.

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Telefoncunun her dedigine inanma satmak icin 40 takla atar onlar Kvk magazasi gelmedi dediyse gelmemistir.Biraz bekle nexus lar cabuk ucuzlar alirsn uygun fiyata

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ya aveanın bayiliğini almış bi telefoncudur öyle demiştir. Yurt dışıdır. Git teknosadan al LG kendi resmi garantisi var ne gerek var 1650 ye ? Telefon borsasına falan sakın güvenme. Git mağazadan daha ucuza al.

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Ya aveanın bayiliğini almış bi telefoncudur öyle demiştir. Yurt dışıdır. Git teknosadan al LG kendi resmi garantisi var ne gerek var 1650 ye ? Telefon borsasına falan sakın güvenme. Git mağazadan daha ucuza al.

Teknosadan al aynen

SoullessBastard

SoullessBastard

Üye
    Konu Sahibi
Beyler öyle diyorsunuz ama şubatta taksitler kalkiyo ve telefon başka bir yerde yok

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Aynen öyle oda var işte. Bu arada az önce tv de reklam gördüm S3 goldda açılışa özel 899 tl.

MaxipmaN

Üye
teknosadan alınmaz bimekste daha ucuz olur o

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ne zaman gelecek peki? Vatanda daha ucuz olur.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
bakmadık yer bırakma ondan ucuz illaki bulursun 1650 çok pahalı taksitler bitmeden elini çabuk tut ama

bilinçli

bilinçli

Üye
Beyler öyle diyorsunuz ama şubatta taksitler kalkiyo ve telefon başka bir yerde yok
kardeş benim okudugum yönetmelikte teknoloji mağazalarında taksit kalkıyor (teknosa,bimeks) ancak öperatörlerden alınırsa taksit olucakmıs.(doğru kaynaktan okuduysam)eğer böle olursa öperatörler fiyatları kokler teknosa falanda acayip indirimler yapabilir.
şimdi buldum kardeş tüder (tüketiciler derneği) başkanın yaptığı taksit açıklaması.
satışında kredi kartıyla taksitin 9 ayla sınırlandırıldığını ancak GSM operatörlerinin, bayilikleri aracılığıyla 24 ay taahhütle satışa devam ettiğini ileri süren Ağaoğlu, şöyle konuştu:

"Kredi kartında taksitlendirme süresinin 9 ay ile sınırlandırılması, tüketicileri alımında 24 aylık taahhütlü satışlara yönlendirecektir. Bu da ileriye dönük mağduriyetler ortaya çıkaracak. Öyle ki tüketici 12 ay sonra taahhütten vazgeçmesi durumunda bir de cayma bedeli ödemek zorunda kalacak. Tüketicilere bir için 24 aylık taahhüt altına girmemelerini, ilgili kurumlara da bu konuda düzenleme yapmalarını öneriyoruz. Bu konuda bir boşluk var ve çözüm üretilmelidir."

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Biraz beklemende yarar var.Fiyatı düşünce teknosadan alabilirsin.

nexus 4 de ilk çıktığında pahalıydı zamanla ucuzlar

Ben arkadaslara katılmıyorum :S şu zamanla ucuzlar düşüncesi bence çok yanlış.. O zamanla daha neler neler çıkıcak bu sefer onlara heveslenceksin o ucuzlayan şeyin modası geçmiş olcak daha bir çok şey :( bence almak istiyorsan ve paran varsa eger ilk çıktıgı gibi al yani TÜRKİYE ye giriş yapıgı zaman.. Öyle güvenilmeyen yerlerden almanıda tavsiye etmem ..

dayannight

dayannight

Üye
Ben arkadaslara katılmıyorum :S şu zamanla ucuzlar düşüncesi bence çok yanlış.. O zamanla daha neler neler çıkıcak bu sefer onlara heveslenceksin o ucuzlayan şeyin modası geçmiş olcak daha bir çok şey :( bence almak istiyorsan ve paran varsa eger ilk çıktıgı gibi al yani TÜRKİYE ye giriş yapıgı zaman.. Öyle güvenilmeyen yerlerden almanıda tavsiye etmem ..
zamanla dediysek de modası geçene kadar demedikki en azından diğer yerlerde satılana kadar zaten teknosa ve ne olduğu belirsiz yerlerde satılıyor nexus 4 de ilk çıktığında belli yerlerde satılıyordu yoksa hemen almak istiyorsa teknosadan alacak

• Beğen
Tepkiler: GökhanERMCLR
blackaid

blackaid

Üye
zaten bu telefonlar bize aylar sonra geliyor yurt dışındakiler kullanıyor rom geliştiriyor modayı yakalayamazsın zaten sürekli yeni telefonlar çıkıyor alacak kişinin derdi taksit sıkıntısı ya ocağın son günlerine kadar başka yerlere gelmesini bekleyecek yada teknosadan alacak

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: GökhanERMCLR
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Valla şuan gold sitesinde falan gözüküyo ama daha gelmemiş. Umarım bu hafta sonuna kadar falan gelir bende bi telefon almayı düşünüyorum. Nexus 5 pilinden dolayı tedirginim. İthalatçı firma garantili G2 alcam sanırım

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Sadece düşüncem söyle dim arkadaşlar

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
O avea'nın bayisi değil. sadece tabelası o şekilde. cihaz yurtdışıdır. bekle bence

Üst Alt