Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
@Invoke Bugün google play store üzerinden Xperia klavye güncellendi sonra baktım play storea millet rakamlar geldi falan demiş.
Ayarlardab baktım hakikaten gelmiş güzel de olmuş :D

Çok oldu, benim Xperia Klavye konumu takip et. :D

• Beğen
Tepkiler: mr.bell

mr.bell

Üye
@Invoke Ben geriden geliyorum biraz o konularda :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada sana tema tavsiye edeyim:
Bunu zaten yüklemişsindir: Tabi hala chroma'daysan. Ben hala chromadayım. Mis gibi rom. :D

Bi de polycon icon pack, ücretsiz ve kaliteli.

oginaryus

Üye
İyi günler; ben LG NEXUS 5 telefonunu kullanıyorum ekranını kardeşim kırmıştı bende kendi cebimden tamire verdim 3 gün önce yani 01.08.2015 tarihinde dün yani 03.08.2015 tarihinde telefonu aldım aldıktan bir gün sonra telefon ekranı bir anda beyazlaşmaya başladı sonrada hiç bir tepki vermedi açma kapama tuşuna bastım hiç bir reaksiyon hiçbir geri dönüş olmadı telefonda. Bunu yaptırdığım yer de orijinal taktırdık falan dedi. Nereden anlayabilirim diyince de ekrarn çözünürlüğünden anlayabilirsin dedi tamam abi dedim 300 lirayı verdim sonra bu oldu acaba ne yapabilirim yardım edebilecek var mı çok ACİLLLL

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun ama orijinal taktığını iddia eden adama gidip hakkını aramaktan başka bir şey yapamazsın.

avast

avast

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Invoke

mr.bell

Üye
@Invoke Chromdayım bende değiştirmedim ama artık şarjım bezdirmeye başladı.
15 saat açık kalma 3 saat ekranı falan zor görüyorum. Wifi ile internette gezinirken 70 dereceyi görüyorum.
Sebebi nedir bilemiyorum ama kitkat da çok daha iyiydi.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
@Invoke Chromdayım bende değiştirmedim ama artık şarjım bezdirmeye başladı.
15 saat açık kalma 3 saat ekranı falan zor görüyorum. Wifi ile internette gezinirken 70 dereceyi görüyorum.
Sebebi nedir bilemiyorum ama kitkat da çok daha iyiydi.

KK flashla o zaman. Hava durumunun kesin etkisi vardır ama yine de fazla 70 derece. Ben oyun oynarken bile 70 dereceyi görmüyorum.

Ama şarj öyle oyun oynarken 2 saatte bitiyor veya full parlaklık 3g ve konum ile yine 2 saatte bitiyor ya da 2.5 saat...

Bu arada kılıfı çıkardım, telefonu elimden düşürdüm. Tam sağ üst köşesinden taşa çarptı. Sekti, bir de sol alttan çarptı. Ekranım kırıldı. LG Servisi 500 Lira istedi. Başka yerlere de sordum 340-400 arası fiyat verdiler. Aman kılıfını çıkarma. :D

mr.bell

Üye
@Invoke Geçmiş olsun,ne yapmayı düşünüyorsun.
Aynen oyun oynamazken bile 70 oyun oynarsam 77 leri falan görüyor.
İşin içinde Antalya sıcağı var :(
Ekstra bir cihazım olsa servise vermek istiyorum ama ekstra cihazım olmayınca zor olacak.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
@Invoke Geçmiş olsun,ne yapmayı düşünüyorsun.
Aynen oyun oynamazken bile 70 oyun oynarsam 77 leri falan görüyor.
İşin içinde Antalya sıcağı var :(
Ekstra bir cihazım olsa servise vermek istiyorum ama ekstra cihazım olmayınca zor olacak.
Her şeyi çalışıyor. Cam kırık sadece. O kadar para vereceğime böyle kullanmayı düşünüyorum. Zaten kırık da sağ üst köşede, kullanıma çok etkisi olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: mr.bell
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Merhaba arkadaşlar bende nexus 5 D921 cihaz var üstünde 5.1.1 var. Yurt dışında gelme bu cihazın sürümünü düşürebilirmiyim. Lolipop 5 yapsam şimdilik yeter. I

Bide iroot ile root yapıyorum king user falan sorunsuz geliyor.

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
Merhaba arkadaşlar bende nexus 5 D921 cihaz var üstünde 5.1.1 var. Yurt dışında gelme bu cihazın sürümünü düşürebilirmiyim. Lolipop 5 yapsam şimdilik yeter. I

Bide iroot ile root yapıyorum king user falan sorunsuz geliyor.
Evet nexus toolkit programıyla root twrp güncelleme ve sürüm düşürme yapabilirsin kullanımı basittir.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Evet nexus toolkit programıyla root twrp güncelleme ve sürüm düşürme yapabilirsin kullanımı basittir.
Bu programı indirdim elimde var. Yarın bir deneme yapacağım. Peki bu benim yaptığım iroot programı ile bootloder kilidi kalkmış oluyormu?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Şimdi 4.4.4 yükledim nexus 5 google yazısında öyle bekliyor 15 dk oldu kaç dakika sürer açılması anlamadım. Nexus 5.0.0 yükledim nexus tool kit üzerinden o zamanda tel açıldı fakat durdu nfc durdu gibi bir sürü hata verdi.anlamadım sürümü geri çekince neden böyle hatalar veriyor.Resette attım kaç kere ama gene olmadı.şimdi sitesinden 5 sürümünü indirip deneyeceğim olmadı en son 5.1.1 geri döneceğiz ne yapalım.Sürüm düşürünce böyle hata vermesi normalmi?

Son düzenleme:
.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
Şimdi 4.4.4 yükledim nexus 5 google yazısında öyle bekliyor 15 dk oldu kaç dakika sürer açılması anlamadım.
Soft brick olmuştur sen yanlış yüklemişsindir internetten nexus 5 unbrick veya soft brick yaz yada toolkitten full unroot felan var tekrardan bağla fastbootta felan açıcak halledersin

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Soft brick olmuştur sen yanlış yüklemişsindir internetten nexus 5 unbrick veya soft brick yaz yada toolkitten fu ll unroot felan var tekrardan bağla fastbootta felan açıcak halledersin
Hallettim ilk önce unlock yapıp tekrar işlem yapmak gerekliymiş neyse halloldu ama hala imei atamadım.Ne yaptıysam olmadı.

.N3Xu5.

.N3Xu5.

Üye
Hallettim ilk önce unlock yapıp tekrar işlem yapmak gerekliymiş neyse halloldu ama hala imei atamadım.Ne yaptıysam olmadı.
Efs yedeğimi ne alıcan imei için bilmiyorum valla bide lolipopda rom flashladın mı hiç normal flashlamada error verdimi galiba ilk wipeleri yapıp systemi silicekmişsin sonra flashlayacakmıssın

Üst Alt