New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN

Sponsorlu Bağlantılar

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
flasherle güncelledim suanki sürüm 20.2010.36-2.002 teşekkürler sanal alem

nurettin sanada teşşekler uğraştın dün benm için yaptım :)
rica ederim kardeş yaptıysan sevindim valla benden yük kalktı inan dün sen ısrarla yapmak isteyip yapamayınca üzülmüştüm neyse bastıysan flasheri sorun yok dostum yaw hadi geçmiş olsun:oke::oke:

ccomando

Üye
sanal xp nasıl kurcaz flasheri calıstırmak için

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
sanal xp nasıl kurcaz flasheri calıstırmak için
SANAL XP Yİ KURMAK İÇİN HARD DİSKİNDE 2 BİR BÖLÜM OLMALI SANIYORSAM YANİ XP YİDE BAŞKA BİR HARDDİİSKE KURUYOSUN VE PC AÇILIRKEN SORUYO HANGİ İŞLETİM SİSTEMİ AÇILSIN DİYE ORDAN XP Yİ SEÇ VE İŞLEME BAŞLA YOK BUNLARA DEĞMEZ DİYOSAN GİT BİR İNTERNET KAFEYE ORDA İŞİNİ YAP GEL XP DE:oke::oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
SANAL XP Yİ KURMAK İÇİN HARD DİSKİNDE 2 BİR BÖLÜM OLMALI SANIYORSAM YANİ XP YİDE BAŞKA BİR HARDDİİSKE KURUYOSUN VE PC AÇILIRKEN SORUYO HANGİ İŞLETİM SİSTEMİ AÇILSIN DİYE ORDAN XP Yİ SEÇ VE İŞLEME BAŞLA YOK BUNLARA DEĞMEZ DİYOSAN GİT BİR İNTERNET KAFEYE ORDA İŞİNİ YAP GEL XP DE:oke::oke:

Arkadaşın sormuş olduğu o değil. Sanal XP' yi yada sanal bir işletim sistemini aşağıdaki programlardan birisini kullanarak kurabilirsin. Google amcadan araştırırsan sevinirim. Konun yeri burası değil...

VMware yada Virtual PC

Google amcaya sanallaştırma teknikleri şeklinde sorarsan yardımcı olur... ;)

mustif

mustif

Üye
Ben Wlan ile guncelledim telefonda hic birsey degismedi sadece Firmware PR1.3 V20.2010.36-2 oldu bu
tum programlar calisiyor media ve internet favorilerim bile duruyor.

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
PR1.3 V20.2010.36-2.003 beninmkide bu.ama doğrusu hız iyii birde arada bir bugünlerde şebekem gidiyor ve simkart üzerine çarpı çıkıyor oda olmasa tam olacam.:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

Ben Wlan ile guncelledim telefonda hic birsey degismedi sadece Firmware PR1.3 V20.2010.36-2 oldu bu
tum programlar calisiyor media ve internet favorilerim bile duruyor.
doğru sık kullanılanlarım bile gitmemişti bendede. belkide öyle ayarlamışlardır kimbilir

franzliszt

franzliszt

Üye
Sürüm Noları :

• Hildon application framework subsystem:

1. UI framework libraries.
  2. Hildon Desktop.
  3. Hildon Home.
  4. Hildon Status Menu.
  5. Hildon Application Manager.
  6. Hildon Input Method Framework.
  7. Hildon Control Panel.
  8. Clutter.
  9. Tracker.
  10. Matchbox library.
  11. Games Wrapper library.

• Multimedia subsystem:

1. PulseAudio.
  2. libcanberra.
  3. Speex audio codec library.
  4. GUPnP.
  5. GStreamer.
  6. Media Application Framework.
  7. FM Transmitter API

• Connectivity subsystem:

1. BlueZ.
  2. WLAN library.
  3. GW OBEX library.
  4. wireless-tools library.

• Real time communications subsystem:

1. Glib Telepathy connection manager library.
  2. Farsight2 library.
  3. libnice library.
  4. AddressBook API
  5. Accounts API
  6. Event Logger API

• System software subsystem:

1. HAL library.
  2. Battery query interface API
  3. Vibra service API
  4. Device orientation API

• Core subsystem:

1. X Window system library.
  2. Linux Kernel.
  3. Open GL ES drivers

• Application Interfaces:

1. Calendar API
  2. CityInfo API
  3. Location API
  4. Time API
  5. Email Interface API.
  6. Sharing Plugin API

• Package management, apt support:

1. Required tools included.
  2. Qt 4.7.0
  3. Qt Mobility API 1.0.2

süper çok saol :) qt 4.7 ile ilgili bakmak istiyenler için

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
arkadaşlar ben guncelledim dun değişik hiç bir şey goremedim sadece telefonu kullanırken daha hızlı kullana biliyorum başka değişiklik goren varmı acaba yazabilirmi

sanal alem

sanal alem

Üye
flasherle güncelledim suanki sürüm 20.2010.36-2.002 teşekkürler sanal alem

nurettin sanada teşşekler uğraştın dün benm için yaptım :)

yardımcı olabildimse ne mutlu :) ben internet üzerinden almıştım N900'ü demek ki ingiltereden ithal edilmiş. bize güncelleme gelirdi fakat geç olacaktı anlaşılan. neyse bundan sonra tecrübe kazandık en azından :oke:

ccomando

Üye
maemo flasher 32 bitte calısıomu

mustif

mustif

Üye
arkadaşlar ben guncelledim dun değişik hiç bir şey goremedim sadece telefonu kullanırken daha hızlı kullana biliyorum başka değişiklik goren varmı acaba yazabilirmi

Ben flash 10 u yuklemistim PR1.3 ile Flash 9 u geri yukledi.:off: Bunun bile update yapmamislar

sanal alem

sanal alem

Üye
maemo flasher 32 bitte calısıomu

maemo flasher i 32 bit Windows 7 de çalıştırıyorum. Problem olmuyor. Hatta şimdi baktım uyumluluk modunu bile ayarlamamışım. sizin sisteminiz nedir?

Ben flash 10 u yuklemistim PR1.3 ile Flash 9 u geri yukledi.:off: Bunun bile update yapmamislar

önce bunları düşünmeleri lazım bu bi internet tablet sonuçta. Nokia gıdım gıdım ilerliyor bende sinir oluyorum :off:

acu540

Üye
bu arada bu sondaki 002 003 bölge ile alkalı olsa gerek ki ben bugün hard format attım global-latest-arm
ile yaptım sonda 002 003 falan yok bilginize

serdarrrr

Üye
NSU ile güncelleme yaptım 003 bendeki.Herşey silindi fakat yıgın bellek modunda hepsi duruyor.Sizin telefonlarda da aynı mı diye merak ettim.:islik

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
NSU ile güncelleme yaptım 003 bendeki.Herşey silindi fakat yıgın bellek modunda hepsi duruyor.Sizin telefonlarda da aynı mı diye merak ettim.:islik
tabiki dostum bu hepsinde aynıdır yığın belleğe dokunmaz zaten uygulamalar gidiyor sadece :evet:

denemex06

Üye
PR1.3 telefona yaptırdım 2 gün oldu oldukça iyi çalışıyor ve hızda artış var silinen bir bilgimde olmadı

re-emre

re-emre

Üye
sizler yapalı baya olmuş ben geride kalmışım,bekliyordum yeni sürümü ama çıktığını görmemiştim şu an kuruyorum ve bekliyorum merakla,hepinize teşekkürler paylaşımlar için :d: yalnız tuhaftır pc suite ile kuruyorum az kaldı herkes 200,3mb demiş bendekinde 200,2mb diyor :kop: bakalım fark etmez herhalde,bitince ne yazacak 002 mi 003 mü bakacam yazarım tekrar

160mb az kaldı ... :hmmm

sonunda bitti ve bende de 20.2010.36-2 yazıyor

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
sizler yapalı baya olmuş ben geride kalmışım,bekliyordum yeni sürümü ama çıktığını görmemiştim şu an kuruyorum ve bekliyorum merakla,hepinize teşekkürler paylaşımlar için :d: yalnız tuhaftır pc suite ile kuruyorum az kaldı herkes 200,3mb demiş bendekinde 200,2mb diyor :kop: bakalım fark etmez herhalde,bitince ne yazacak 002 mi 003 mü bakacam yazarım tekrar

160mb az kaldı ... :hmmm

sonunda bitti ve bende de 20.2010.36-2 yazıyor
TELEFONŞLAR SATILDIĞI BÖLGEYE GÖRE DEĞİŞİYOR BENİMKİ AFRİCAN GUARANTYY YAZIYO ARABİSTANDAN GELMİŞ İLK ALAN YANİ BENİM DE SONUNDA 003 YAZIYO:naughty:

re-emre

re-emre

Üye
002 yada 003 olması bişey değiştirmiyor yani doğru mu anladım?bölgesel farktan mı?benim tel. hollanda dan geldi.koffice yi kuramamıştım daha doğrusu birsürü yere baktım denedim yapamadım,birde ansela yı depodan kuramıyordu kurulum bitmeye yakın kurulamadı diyordu,sürümü yeniledim tekrar denedim ama gene kuramıyor

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
002 yada 003 olması bişey değiştirmiyor yani doğru mu anladım?bölgesel farktan mı?benim tel. hollanda dan geldi.koffice yi kuramamıştım daha doğrusu birsürü yere baktım denedim yapamadım,birde ansela yı depodan kuramıyordu kurulum bitmeye yakın kurulamadı diyordu,sürümü yeniledim tekrar denedim ama gene kuramıyor
bendeki problemin aynisi olmus onlari bende biturlu kuramadim pr1.3 te bile olmuyo.:hmmm

Üst Alt