Need for Speed Shift HD 1.0.9 Game for Nokia N8 E7 X7 C6-01 Unsigned İndir / DownLoad

Sponsorlu Bağlantılar

kerimli93

Üye
bu oyun symbian anna iletisim sistemli acarmi

Febris

Febris

Üye
C6-01 çalısmıyor. anna belle.

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Telefon sürümü : C7 belle (111.030.609)
Hackli/hacksiz : Hackli

Sonuç : Yarıya geldi geldi "Yüklenemedi: :ağlarım:

pascal37

pascal37

Üye
Arkadaşlar bu oyunu çalıştıramayan arkadaşlarım var, Lütfen birde bu oyunu yükleyerek denermisiniz. ben deneyemedim ama arkadaşlarım denediklerini ve oyunun çalıştığını beyan etmektedirler.

rar pass yoktur. boyutu 81 MB'dır.

kerimli93

Üye
Arkadaşlar bu oyunu çalıştıramayan arkadaşlarım var, Lütfen birde bu oyunu yükleyerek denermisiniz. ben deneyemedim ama arkadaşlarım denediklerini ve oyunun çalıştığını beyan etmektedirler.

bu oyun symbian anna.acarmi

Heil__

Üye

Pascal arkadaşımın verdiği linktekikini kurdum ve çalıştı. Konu başındaki malesef bende de çalışmamıştı.. Nokia E7 belle kullanıyorum..

asfenerli

asfenerli

Üye
symbian belle için uygun mu bu?

mıttık

Üye
1.0.9 versiyonunun çalışanını buldum düzgün yükleniyor ve sorunsuzca oynanıyor işte link
not : benim cihazın hackli olduğu için sertifika hatası almadım ancak signed olmayabilir

arkadaşlar benim verdiğim verdiği linkteki oyun yükleniyor.Bu arada pascal37 oyunu hotfile a sis olarak zaten upload etmiştim eğer oyun paylaşmak istiyorsan indirdiğin dosyayı rar içine alıp tekrar yükleyerek değil yeni birşeyler paylaşarak yap bunu...ve mümkünse paylaşımların forumda olmayan ve çalışan şeyler olsun!

----------Eklendi @ 19:37:52 ---------- Yazıldı @ 19:35:57 ----------

symbian belle için uygun mu bu?

çalışıyor n8 symbian belle ile denedim hiçbir sorun yok

Faskel03

Üye
E6 symbian belle için varmı bu oyun acaba???

covar

covar

Üye
arkadaşlar yawww telefonum hackli yüklüyorum oyunu yarıya geliyor ve hata veriyo yüklenemdi diyor ve telefonun hafızası 325 mb iken 245 mb düştü telefonun hafızasından nasıl bulub silebilirim artık dosyalarını :?

durmaz1

Üye
Cok Tesekkürler

seahan

Üye
teşekkürler

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
Teşekkürler :)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
s60 v5 İçin bunu gibi oyunlar yapılamaz mı?

sLqDsy4

sLqDsy4

Üye
:tşk:Hemen indirip denıyorum.

makber88

Üye
bendede aynı hatayı veriyor neden acaba varmı çözümü yarıya kadar geliyor sonra yüklenemedi diyor

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: kahramanrahe
kahramanrahe

kahramanrahe

Üye
ayıptır sorması bunun diğerindne farkı neki acep:S emeğine sağlıkta bilelim boşuna indirmeyelim.

adam uğraşmıs koymuş

----------Eklendi @ 12:16:28 ---------- Yazıldı @ 12:15:30 ----------

yinede :tşk:

• Beğen
Tepkiler: tragedie

starkartal

Üye
sagoll teşekkürler

Üst Alt